Значення імені «Олександр»

Від грецького мужній захисник. У дитинстві Саші часто хворіють, але підлітками посилено займаються спортом і виростають досить міцними і цілеспрямованими чоловіками.

Олександри здатні добиватися свого, з них виходять непогані керівники, які вміють керувати колективом і віддають належне здатним, обдарованим співробітникам. Користуються репутацією справедливих людей. Люблять випити, в стані сп'яніння стають хвалькуватими, втрачають над собою контроль. Самовпевненого Олександра нелегко, а іноді майже неможливо умовити пити менше, найчастіше він випереджає коло, тобто випиває ще до того, як налили іншим. Однак сильне життєве потрясіння може назавжди відвернути його від любові до спиртного. У відносинах з жінками Олександр насамперед прагне бути чарівним. Рідко зустрінеш такого привітного і попереджувального чоловіка, як Олександр. Подати руку, допомогти надіти пальто, купити букет квітів - це у нього увійшло в звичку. Головне ж зброю Олександра - комплімент. Ні, Олександр не грає, він і справді вірить у щирість своїх компліментів, так само, як і в щирість своїх зізнань у коханні. Біда в тому, що поклявшись любити вічно, Олександр через деякий час з таким же запалом і вірою в охопило його почуття буде клястися іншої жінки.

Олександри, народжені влітку, шалено люблять дітей, в тому числі і чужих, решта Олександри більше люблять сам процес.

Олександри з батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович - складні натури.

Сексуальність імені Александр Александр знає собі ціну, любить змолоду жінок і прагне до контакту з ними. Він не звик завойовувати їх, вважає, що жінки самі повинні домагатися його любові. Значну частину енергії він направляє на досягнення інших життєвих цілей. У будь-якій справі він прагне бути найкращим, не представляє виключення в цьому сенсі і сфера сексу. Жага домінування і надмірне марнославство незмінно рухають його до вершин. На відміну від інших, він не здатний на емоційні злети. У своєї партнерки Олександр може викликати якесь почуття безсилля, бо, незважаючи на величезне бажання, вона ніколи не в змозі оволодіти ним повністю. Вона знову і знову пробує закабалити його, але всякий раз її зусилля зазнають краху, тому що в ієрархії цінностей Олександра жінка стоїть не на найвищому ступені. Поняття вірності не має для нього великого значення. Його дружина, якщо вона перебуває з ним на одному соціальному рівні, користується привілеєм королеви, яка царює, але не править. Головний обов'язок жінки в його очах - бути готовою по першому його заклику до зустрічі з ним у ліжку.

Осінній Олександр, йдучи по вулиці, може в мить окинути оцінюючим поглядом зустрічних жінок, навіть якщо поряд з ним його дружина. Він дуже ласкавий і ніжний і цінує ці якості у своїй партнерці. Весняний Олександр - велелюбний, з сильними еротичними емоціями, чітко відокремлює любов від сексу. Якщо він удостоює когось свого кохання, то зазвичай викликає у партнерки сильні почуття. Його сексуальне життя відрізняється спонтанністю, він не любить планувати свої сексуальні зв'язки.

У шлюбі він розглядає секс як подарунок, засіб винагородити дружину за її відданість і теплоту. Нерідко в юності він переносить травму невдалого роману, про який пам'ятає все життя. Збираючись одружитися, він обачно підбирає собі дружину, щоб не повторити попередніх помилок. У любові він азартний. Таємниця імені Олександр відповідно до теорії батька Павла (П.

А. Флоренського) Це ім'я відповідає, в основі своїй, сангвиническому темпераментом, з ухилом до холеричного. Благородство, відкритість настрою, легкість поводження з людьми, сердечність і доброта характерні для цього імені. Розум Александров чіткий і тверезий, злегка іронічний, швидкий і многосторонен.

Ім'я Олександр хоче бути мікрокосмосом і, коли отримує достатній живильний матеріал для оформлення, то стає таким: геній. Але Велике в малих розмірах, великість звичайних Александров дає карликові деревця японських садів. У підсумку Олександр є ім'я не найглибше, але саме гармонійне, саме всередині себе пропорційне.