Значення імені «Анатолій»

«Анатолій в перекладі з грецького означає« схід »,« східний », а також« висхідний ».

П.

Флоренський

Значення, походження: Анатолієм стародавні греки називали жителя Анатолії (давня назва Малої Азії, що знаходиться на сході від Греції). У характеристиці цього імені присутній майже весь спектр позитивних якостей, виражених, правда, не дуже виразно. Воно гарне і велике, активне, просте, красиве і гладке, округле, а також гучне та яскраве. За поширеністю це хороше ім'я в другій десятці. Зате воно ніколи не забувалося, і зараз з тисячі новонароджених Анатоль називають 18-25 немовлят.

Іменини, святі покровителі: 23 cічня, 7 лютого, 19 лютого, 6 травня, 16 липня, 19 липня, 6 серпня, 10 вересня, 15 вересня, 11 жовтня, 24 жовтня, 3 листопада , 13 листопада, 19 листопада, 3 грудня, 23 грудня

Зодіак імені: Телець.

Планета: Місяць.

Колір імені: Жовтий. Колірний аналог - біле поле, облямоване з одного боку червоною, а з іншого - більш вузькою і менш яскравою синьою смугою.

Камінь-талісман: Агат.

Рослина: Фігове дерево, фіалка.

Тварина: Ягуар.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, сексуальність, міцне здоров'я, надійність, яскравість. Як правило, він не конфліктує з оточуючими, хоча і виділяється в будь-якому середовищі.

Тип: Віщун, здатний до вірних прогнозам, але сам не завжди може досягти мети.

Ім'я та характер: Анатолій - нервовий, збудливий людина, гостро реагує на все, як і його тотем - ягуар. Його натура загадкова, ніколи не знаєш, чого від нього чекати. Внутрішнє життя багата і впорядкована. Якщо втручається в чужі справи, то не сумнівається в успіху, так як його воля настільки сильна, що межує з упертістю. Не може уявити себе переможеним. Легко пристосовується до обставин, за умови, що без праці підпорядкує ці обставини собі!

Психіка: Темперамент холеричний, неврівноважений, стихійний. Одночасно екстраверт і інтроверт. Він відкритий навколишнього світу. Прагне допомогти іншим. Іноді пустун, нестійкий до провину.

Інтуїція: Високорозвинена. Те, що повинно статися, постає його погляду, як фотографія, дозволяючи діяти відповідним чином.

Інтелект: Розум аналітичного складу, допитливий, ненаситний.

Анатолій витончено винахідливий. Дуже допитливий.

Моральність: Любить моралізувати, давати настанови іншим.

Здоров'я: схильні до захворювань дихальної системи і кровообігу. Можливі переломи в результаті нещасних випадків.

Сексуальність: Сильна. Рано долучається до інтимної сторони життя, але вміє придушувати сексуальний потяг з моральних, політичних або релігійних мотивів. Партнеркам доставляє незабутні відчуття. Йому більше подобаються блондинки. Розсудливий і врівноважений, він уміє завойовувати довіру жінок. На інтимні теми говорить чарующе, описуючи красу тіла своєї партнерки. Це поступливий, що вміє прощати партнер, який дуже цінує в партнерці гарну фігуру і сексуальні можливості. Пристрасть до жінок в «пристойному» віці загасає.

Шлюб: У сім'ї Анатолія можуть бути проблеми. Часто дружина прагне до жорсткого лідерства, нав'язування своєї думки з будь-якого питання. Не завжди складаються по-справжньому теплі відносини з дітьми. Незважаючи на те що Анатолій хороший працівник, заробляє він недостатньо. Тому Анатолій несподівано може піти з сім'ї, намагаючись позбутися від тяжкого вантажу проблем.

Сприятливі союзи: з Марією, Валерією, Галиною, Іриною, Світланою, Ольгою, Тетяною.

Несприятливі союзи: з Катериною, Оленою, Аллою, Анжелою, Антоніною, Мариною, Надією, Кларою, Ніною, Поліною, Вірою і Юлією.

Захоплення: Анатолії, народжені в зимові та осінні місяці, активні, мають різнобічні захоплення.

Літні та весняні люблять подорожувати, відпочивати на природі.

Поле діяльності: Стають відмінними педагогами, талановитими політиками, психологами та психіатрами.

Бізнес: Анатолій є авторитетом для оточуючих і може повести за собою людей. Він добрий і хоробрий, на нього можна покластися. Спокійно може знайти спільну мову з різними за характером людьми Але в критичних ситуаціях може піти всупереч колективу, стати некерованим і створити складності для близьких йому людей. Часто він - душа суспільства, надійний друг і колега. Він домагається успіхів у професійній діяльності. Його важко здолати суперникам і заздрісникам. Він справедливий, ніколи не скривдить людини зопалу. Якщо він керує людьми, то при цьому не допустить приниження людської гідності.

Знаменитості: Благонравов, Бишовець, Громико, Дем'яненко, Карпов, Коні, Коньков, Кторов, Крутіков, Крючковський, Лепін, Лук'янов, Луначарський, Михайлов, Папанов, Приставкин, Ромашин, Рибаков, Собчак, Софронов, Чубайс.

Дивіться також значення батькові: Анатоліївна та Анатолійович.