Значення імені «Андрій»

Від грецького - мужній, хоробрий. Маленькі Андрійка хитрі й мрійливі. Можуть довго і захоплено збирати конструктор, але можуть і з криками носитися по квартирі, зображуючи то літак, то вершника. Неслухняні. Люблять солодке, через що з дитинства псують зуби. Мати слухають за настроєм, з батьком намагаються сперечатися. Якщо є брат, дружать з ним і люблять його, до молодшої сестри ставляться ревниво і не поступаються їй ні в чому.

Андрій-підліток не виділяється нічим, проте пізніше оточуючі раптом помітять, що він і спортивну школу закінчив, і в житті влаштувався краще за своїх однолітків.

Дівчата нарікають на непостійність Андрія: він може з легкістю признатися в коханні одній, а на наступний день, не помітивши її, пройти мимо з іншою. Його, здається, нічим не збентежиш. Черговий подрузі Андрій щиро розповість про себе все, як на сповіді, але не треба спокушатися цим - всього про Андрія вам ніколи не дізнатися. Серед Андрєєв є режисери, актори, співаки, композитори, художники. Втім, обдарованість у галузі мистецтв більшою мірою стосується Андрєєв, народжених взимку. Осінні, як правило, розважливі, пунктуальні, що не витають у хмарах, обирають професію у сфері точних і природничих наук. Щасливі в бізнесі. На службі Андрія завжди панує начальник. Співробітниці постарше ставляться до нього поблажливо, а ті, хто молодший, завжди чекають від нього сюрпризів. Ніхто не знає, що може прийти в голову Андрію в наступну хвилину. Імпульсивний і непередбачуваний, він може викликати у дружини справжнє захоплення рідкісним і дорогим подарунком, а потім раптом упертися і довести її до сказу відмовою купити копійчану річ, яка давно потрібна в господарстві. У дружини Андрій вибере найкрасивішу, емоційну, зовні ефектну жінку, майже не цікавлячись її характером і внутрішнім світом. Умовляння родичів та попередження друзів не поспішати з браком відкидаються. У Андрєєв висока самооцінка, вони егоїстичні і артистичні, вимагають підвищеної до себе уваги. Можуть ревнувати дружину, якщо вона приділяє багато часу дитині, а мало - йому. Вони запасливі, раціональні у матеріальних витратах. Відносини з тещею зазвичай складаються складно. Незалежно від розташування зірок під час народження Андреї з по батькові Олександрович, Арамович, Ігорович і Олегович важкі в спілкуванні, володіють складним характером.

Сексуальність ім'я Андрій Він дуже чутливий, любить лестощі, компліменти. З жінками уважний і турботливий, це ніжний коханий. Перед партнерками Не будеш квітчастими компліментами, але ніколи не впустить випадку показати їм, як він цінує їхні принади. Дайте йому можливість досхочу поговорити про це. Його любовних пригод немає числа. Для Андрія любов найчастіше є формою самоствердження в еротичній сфері, визнанням його сексуальних здібностей, які він може вважати розвиненими недостатньо. Буває, що сексуальне життя Андрія починається досить пізно, що його першою жінкою стає його дружина, і він до весілля не усвідомлює повністю своїх сексуальних можливостей. Він швидко звикає до змін обстановки, любить доставляти жінці радість навіть на шкоду собі, просить її розповісти про свої бажання. Під час першої зустрічі він може бути сексуально активним, але іноді йому хочеться просто обійняти свою жінку і заснути поруч з нею. Для того, щоб проявити високі сексуальні якості, Андрій повинен любити. У любові йому необхідна терпляча жінка, здатна зрозуміти його складності і розділити з ним радість, він ненавидить будь-який прояв грубості з боку партнерки. Будучи по натурі пристрасним, він не дуже переживає любовні невдачі (в основному це відноситься до зимових чоловікам). Зимовий Андрій не зраджує дружині і сам ніколи не зазнає не лише її зради, але навіть і легкого флірту з іншим чоловіком. Він чудовий коханець, повний енергії і бадьорості, своїм елегантним виглядом може залучати гарних жінок.