Значення імені «Аркадій»

Значення, походження: Це ім'я походить від грецьких слів «аркадос» і «Аркас». Слово «аркадос» означає жителя Аркадії, центральній області Стародавньої Греції. Слово «Аркас» того ж кореня, що й Арктика - країна ведмедів. Таким чином, Аркадій або пастух, тому що Аркадія - це щаслива, ідилічна країна пастухів і пастушок, або повна протилежність - ведмідь! Це активне, гарне, яскраве і хоробре ім'я. Швидше рідкісне, ніж поширене. З ним пов'язана антична легенда про Аркадія (Аркаді) - царя Аркадії, сина Зевса і німфи Каллісто, яку Зевс перетворив на ведмедицю, щоб приховати від своєї ревнивої дружини Гери. І ось Аркадій, ставши мисливцем, ледь не вбив свою матір, зустрівши її в лісовій гущавині і прийнявши за звіра. Щоб не допустити цього, Зевс перетворив Аркадія і Каллісто в сузір'я Великої і Малої Ведмедиці.

Іменини, святі покровителі: 10 січня, 8 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 19 березня, 29 травня, 14 липня, 24 липня, 25 серпня, 27 серпня, 1 жовтня, 3 листопада , 26 грудня, 29 грудня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Сатурн.

Колір імені: Червоний і блакитний.

Камінь-талісман: Турмалін.

Рослина: Евкаліпт, горох.

Тварина: Чапля.

Основні риси: Активність, воля, сприйнятливість, моральність.

Тип: Це чоловіки-лицарі, завжди готові захищати слабких. Прагнуть направити громадську думку на захист справедливості, причому роблять це не під впливом хвилинного пориву, а на глибоке переконання.

Ім'я та характер: Його люблять з дитинства. І дорослий Аркадій через все життя проносить цей заряд любові і добра. Він дуже швидко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, тому конфлікти в його присутності рідкість.

Аркадій злопам'ятний і завжди намагається виконувати свої обіцянки. До недоліків Аркадія можна віднести схильність до дружніх узливань. П'є він дуже рідко і настільки ж влучно. Підпилий надзвичайно хвастлів, чого потім сам страшно соромиться і робить все, щоб загладити свої промахи. Сім'я і домашнє вогнище - центр його турбот. Стабільність в сьогоденні спокушає його більше, ніж можливі удачі в майбутньому.

Аркадій дуже любить дітей, ставиться до них надзвичайно серйозно і розуміє їх, як ніхто інший. Діти платять йому взаємністю і пам'ять про дружбу з ним зберігають на все життя! Безсумнівно, в ньому є щось від Дон Кіхота. Він готовий у будь-який момент кинутися на допомогу Дульсінеї. Але одночасно йому властиво заглиблюватися в себе і міркувати над долею людства.

Доля: Аркадій відноситься до тих, хто руйнує. Однак він товариський, привітний, люб'язний. Ровен з усіма. Оточений друзями, приятелями і приятельками. Ласий на компліменти. Зовні «любий друг», внутрішньо - чуйний, людяний. Його долю можна і позаздрити.

Інтуїція: Часто їй нехтує і вірить тільки в розум.

Інтелект: Рано дорослішає. Володіє синтетичним складом розуму, йому завжди вдається правильно оцінювати ситуацію.

Моральність: Його сувора моральність часто ускладнює йому життя.

Здоров'я: Аркадію слід вести здоровий спосіб життя, приділяючи більше уваги спорту і відпочинку. Слабкі органи - горло, легені та нирки.

Сексуальність: На сексуальність дивиться крізь призму своїх мрій, пов'язуючи її з пошуком ідеалу. А ідеал жінки для нього - це жінка-друг, жінка-мати, яка не вимагатиме від нього шаленою любові і влаштовувати сцени ревнощів, хоча привід у неї, безумовно, до цього буде. Однак Аркадій вірний у шлюбі, сім'я - головне в його житті. Сварки в родині - рідкість. У партнерці насамперед цінує відданість. Люблячої партнеркою йому можуть бути Анна Ірина Єлизавета Ада Аліса Камілла Рада. Підвищеною сексуальністю володіє Аркадій Павлович.

Шлюб: У сім'ї надійний і постійний, хоча є поціновувачем жіночої краси. Захоплення залишаються захопленнями, а почуття обов'язку таки перемагає.

Сприятливі союзи: з Ганною, Валентиною, Євгенією, Людмилою, Наталією, Оксаною, Олесею і Софією.

Несприятливі союзи: з Олександрою, Галиною, Ніною, Тамарою, Тетяною.

Захоплення: Любить проводити час з маленькими дітьми. Якщо основна професія Аркадія пов'язана з розумовою працею, то у вільний час він прагне обов'язково зробити щось своїми руками. Часто з нього виходить непоганий домашній майстер.

Поле діяльності: Його мрія - стати адвокатом або суддею. Може бути непоганим вчителем, лікарем-психотерапевтом, бо здатний до співчуття, милосердя. Дуже контактний і відкритий.

Бізнес: Він обов'язковий, здатний згладити й погасити конфлікт у колективі. Може узагальнити абсолютно різнорідні факти і прийняти рішення, погодившись із своїми висновками, а не на основі тільки одних емоцій. Заради сім'ї Аркадій пожертвує кар'єрою і роботою, яка буде віднімати у нього час на шкоду відносинам з близькими. Слабкістю Аркадія є схильність до алкоголю, яка може перешкодити досягти успіхів у бізнесі.

Знаменитості: Арканов, Безуглов, Вайнер, Голіков (Гайдар), Інін, Лангман, Мазаєв, Матеос, Микульський, Ніконоров, Островський, Пластов, Райкін, Славоросов, Стругацький, Укупник.

Дивіться також значення батькові: Аркадіївна і Аркадійович.