Значення імені «Артур»

Від кельтського - ведмідь. Ці спокійні, врівноважені діти - радість для батьків, вони розвиваються, як всі діти, ними всі задоволені, вони слухняні. У школі характер дещо змінюється, хлопчики стають запальними і проявляють упертість. Схожі на матір і зовні, і внутрішньо. Захоплюються малюванням, нумізматикою. Народжені влітку - замкнуті, не надто говіркі. Бридливі, легко ранимі.

Зимові, навпаки, емоційні, займаються боротьбою, боксом, многочітают. Натури захоплені. Зимовим в житті доводиться важко, не всім вона задається, хоча вони вперті й наполегливі. Перш, ніж одружитися, довго вибирають собі наречену, воліють високих і струнких дівчат.

Їх професії: торговельні працівники, стоматологи, хірурги, юристи, художники, кравці, шевці. Одружуються пізно, дуже прив'язані до сім'ї, дітям, але дружинам не допомагають. Охоче ​​їздять у далекі відрядження. Гостинні.

Артур нелегко домогтися успіху. Вони запальні, уперті, часом хитрі. Але завдяки своїй гнучкості все-таки досягають положення в суспільстві. Ревниві. Ранком люблять подовше поспати. Осінні Артур - розважливий. У сім'ї вони, як правило, - остання дитина, тому ростуть розпещеними і непередбачуваними. Легко ранимі й бридливі. Весняні - часто хворіють: у них слабкі легені й горло. Дуже чутливі.

Сексуальність ім'я Артур Слово любов асоціюється у нього з безкорисливої ​​відданістю жінці. У любові для нього завжди присутній елемент невинності, первозданної чистоти, який ніколи не буває замутнен навіть у моменти найвищої пристрасті.

Артур довго шукає свою жінку, а знайшовши, чекає від неї чесного і рівноправного союзу. Він дуже вимогливий, навіть вибагливий, не може бути в ліжку з ким попало, уявляючи його досить важко. Він здатний багато чим пожертвувати в ім'я любові, якщо переконається, що ви саме та жінка, яку він пристрасно бажав.

Артур зігріватиме свою обраницю теплом і оберігати її від усіх життєвих негараздів. Зимовий Артур - людина зі складною психологією. Він не відокремлює секс від любові, і чим глибше його почуття до жінки, тим відвертіше він у сексі. Він здатний на сильні еротичні переживання, але сексуальні почуття Артура не завжди знаходять задоволення. Його буває важко зрозуміти: з одного боку, він здається розбещеним, зіпсованим, з іншого - йому знайомі глибокі почуття, він здатний на бурхливі захоплення і приголомшливі пристрасті. Деякі Артур доставляють своїй обраниці неймовірні душевні страждання. Зимовий Артур не прагне часто міняти жінок через гидливості, він властолюбний, але та, яка знайде ключ до розуміння його складною натури, буде щаслива з ним. Осінній Артур розвиває неймовірну енергію в період залицяння за жінкою. Якщо зрозуміє, що це його майбутня дружина, проявить чудеса рішучості і буде терпляче чекати, поки поведе її під вінець. Однак після одруження він часто втрачає романтичний інтерес, потяг і пристрасть, але, тим не менш, намагається не доводити справу до розлучення. За душевним складом і сексуальності Артуру найбільш близькі літні жінки.