Значення імені «Артем»

У дитинстві часто хворіють респіраторними захворюваннями. Спокійні, ніколи не нав'язують іншим своєї думки. У школі зазвичай не виникає жодних проблем. Багато читають, завжди об'єктивні в оцінці ситуацій, завжди говорять правду, і деколи їм дістається за це. Схожі на матір. Доброзичливі і товариські. У зрілому віці - поступливі, цілеспрямовані. Чи не кар'єристи. Домагаються всього своєю працею, дуже віддані, вміють зберігати таємниці. Народжені взимку - з вельми суперечливим характером.

Це люди самих різних професій: ювеліри, лікарі, електрики, художники, журналісти, архітектори, педагоги, годинні майстри. Одружившись, стають гарними чоловіками, люблять тварин. Працьовиті. Живлять пристрасть до подорожей, добре водять машину, самі ремонтують її. У сім'ї не лідери. Люблять приймати гостей і готувати для них. Осінні - вперті й наполегливі, але не конфліктні. Талановиті, з багатою уявою, але, на жаль, у багатьох талант залишається нерозкритим. Люблять пригодницьку літературу. Займаються спортом, але не досягають великих висот. Їх слабкість - поговорити по телефону.

Літні - дуже добрі й довірливі, матері завжди хвилюються за них, оскільки вони часто виявляються безпорадними в житті. Охоче ​​подорожують і настільки ж охоче їздять у відрядження, швидко знаходять собі друзів.

Сексуальність імені Артем Прагнення Артема до отримання сексуального задоволення завершується зазвичай тривалими любовними стосунками. Артем націлений на дарування сексуального захоплення своїй подрузі, її хтиві відчуття збільшують еротичні переживання Артема. У сексуальному спілкуванні для нього велике значення має встановлення контакту з партнеркою, її підтримка. Міцність сексуальних відносин поглиблює його довіру до подруги, сприяє взаєморозумінню, посилює бажання зустрічей. Його любов до різним жінкам виражається неоднаково, різна і його сексуальна мотивація (сексуальне спонукання). Іноді це досить примітивні мотиви, спрямовані на досягнення розрядки статевого напруги, іноді ж йому хочеться отримати чуттєве насолоду. Він намагається утвердити себе в сексі, але його самоствердження зводиться до того, щоб домогтися успіху у якомога більшого числа представниць прекрасної статі. Для нього сексуальний потяг стає необхідним способом розслабитися, зняти напругу, яка може викликатися як успіхами, так і невдачами. Він схильний до тривалих еротичних ігор, хоча вони можуть виснажувати його. Для нього дуже важливі всілякі зовнішні фактори, велике значення він надає фігурі жінки і при знайомстві насамперед звертає увагу на те, як вона складена.

Секс для нього означає ніжність, відчуття любові і глибокого насолоди.