Значення імені «Бенедикт»

Походження: Бенедикт походить від латинського слова, що означає: благословенний.

Іменини: 27 березня - Преподобний Бенедикт Нурсійський.

Планета: Сонце.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Інтелект - моральність - сексуальність - інтуїція.

Тотемна рослина: Лук-порей.

Тотемна тварина: Антилопа.

Знак: Козеріг.

Тип: Їх тотемом є антилопа - завжди перелякана, завжди насторожі, завжди готова втекти. Ці риси властиві і характером Бенедикта.

Психіка: Інтроверти, схильні замикатися в собі. Зайве цікаві, що ставить їх часом у скрутне становище. Їм не вистачає впевненості в собі, і якщо в дитинстві не звертати уваги на цю рису характеру, то такі хлопчики можуть вирости трусами.

Воля:. Помірна. Невідповідність між активністю і слабкою волею робить їх кілька неврівноваженими.

Збуджуваність: Надмірна для чоловіка. Необхідно вчасно переконати їх, що чоловікам не пристало керуватися одними емоціями, слід прислухатися і до розуму.

Характеристика: Це дуже добрі, спокійні, хоча й захопливі хлопчики, батькам з ними немає турбот.

Розвиваються гармонійно, займаються спортом. У школі вчаться добре, вчителі не мають до них претензій. Люблять тварин.

Хотілося б виділити «зимових», які досягають великих висот, хоча вони не кар'єристи і в житті їм доводиться важкувато. Вони принципові і вперті. У зрілому віці - розважливі, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обміркують. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі так само пунктуальні. Не гребують домашньої роботи, допомагають друзям, Виховуються, як правило, однією матір'ю. У вільний час можуть займатися конструюванням моделей пароплавів. Слід особливо відзначити їх працьовитість. Серед Бенедиктом зустрічаються інженери, художники, скульптори, журналісти, бухгалтери, водії, електрики, педагоги, автомеханіки, учені; вони можуть стати письменниками, але це стосується тільки "осінніх". Одружуються не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Бенедіктов золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштуванні свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, добре водять машину, її ремонт нікому не довіряють. Багато хто з них завзяті рибалки та грибники.

Найбільш вірогідний щасливий шлюб з тими, хто носить ім'я: Галина Капітоліна Белла Варвара Надія Роза Уляна Поліна Устина Наталія.