Значення імені «Бернар»

Давньогерманське - сильний, як ведмідь.

У грудному віці веде себе не так, як багато дітей: може плакати і довго не спати на самоті і спокійно засинає в кімнаті, повній гостей. Періодично хворіє на ангіну, бронхіт. Коли починає ходити, проявляє неймовірну активність - ні секунди не сидить на місці. Підростаючи, не любить прибирати за собою іграшки, розкидає речі, коли прийде з прогулянки.

Бернар може довгий час повзати, лінуючись ходити, повзає швидко, не наздоженеш. Батькам доведеться проявити терпіння, щоб привчити його до порядку. Бернар - відданий син, завжди піклується про батьків: хороший друг, забуває товаришів дитинства та інститутських однокашників. Любить збирати їх у себе з якогось приводу. Прекрасно грає на гітарі, непогано співає. Бернар - відданий чоловік, так як він поглинений більш роботою, ніж розвагами. Дітям він також приділяє не багато уваги, але дуже любить їх і пишається їх успіхами. До одруження ставиться відповідально; досить довго знайомий зі своєю обраницею, але не поспішає робити їй пропозицію. Однак це не завжди допомагає зробити йому правильний вибір. Йому потрібна дружина, яка розділятиме його погляди і зможе миритися з тим, що Бернар більшу частину часу проводить на роботі, абсолютно не допомагає по господарству. Перший шлюб може бути невдалим. Ніколи не робить їй зауважень: йому все подобається, всім задоволений. Він невибагливий в їжі, може задовольнятися тим, що запропонує дружина. Січневий Бернар більш спокійний, посидющий. Багато часу проводить на роботі, на особисте життя залишається мало часу. У зрілому віці швидко піднімається по службових сходах, робить приголомшливу кар'єру. Він честолюбний, сповнений орігіналних ідей, вміє їх реалізувати, це привітний, привабливий чоловік з тонким почуттям гумору. Рано стає керівником великого колективу, люблять підлеглі, поважають колеги. Обережний в оцінках, неквапливий з висновками, ніколи не рубає з плеча. Витриманий, коректний, ніколи не підвищує голосу.

Бернар досить товариський, але другом або приятелем стати непросто; обережний у виборі знайомих. Cамокрітічен, хоча критику від інших на свою адресу сприймає хворобливий Дуже вимогливий до себе та інших. Грудневий Бернар підвищено збудливий, неврівноважений. Обмежувати в русі такої дитини дуже шкідливо. Необхідно захопити його чимось, щоб він навчився зосереджувати свою увагу на чомусь одному, і тут добре б чергувати розумові заняття з фізичними навантаженнями.