Значення імені «Богдан»

Від старослов'янської - даний богами.

Богдан часто буває довгоочікуваною, пізнім і єдиним дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з великими тривогами і страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурає всім його капризам. Батька до виховання сина майже не допускають. Дитина дуже сильно прив'язаний до матері, ревниво ставиться до тих, хто забирає її унего. Можете бути впевнені, напевно влаштує істерику, якщо вона раптом вирішить всмак поговорити з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить з тим, хто користується авторитетом у товаришів і може захистити його. Навчається середньо. Здібності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає притаманна Богданові лінь, що, втім, з роками проходить. Дорослий Богдан - це спокійний, знає собі ціну людина. У ньому помітно прагнення добре і грунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, що не вимагає натхнення та імпровізації. З оточуючими кілька замкнутий і сухуватий. Скупий. Із зимових іноді виходять художники, музиканти, воєначальники, історики. У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, тримає її в строгості, навіть здатний гримнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки з дружиною. Багато хто зауважують у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість. Випивши, Богдан починає сперечатися з найменшого приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть спору або доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім'єю.

Богдан - однолюб і в ревнощах стає невпізнанним. Негативні якості небагато пом'якшені у тих, хто народжений влітку і навесні.

Але запам'ятайте: спиртне в будинку, де є Богдан, повинне з'являтися якомога рідше.

Сексуальність імені Богдан У Богдана натура мрійника, він занурений у себе і цілком самодоволен. Це глибоко інтуїтивна натура, він відрізняється вірністю і ревнивим впертим характером. Подружньої невірності дружини абсолютно не сприймає і здатний, якщо виявиться подібне, на негайне розлучення. У спілкуванні з жінкою для нього головне - духовна близькість, розуміння, подібні інтелектуальні інтереси. Не з кожною жінкою він здатний створити союз. Він зовсім не байдужий до сексу, але не любить афішувати свої зв'язки, не терпить розмови на інтимні теми, які часто ведуть між собою чоловіки. Він може довго доглядати за жінкою, зустрічатися з нею, проявляти різні знаки уваги, перш ніж зважиться на інтимну близькість. Хоча за своєю природою Богдан стриманий і несміливо, він може приймати самі ризиковані рішення. Річний Богдан любить різноманітність в емоційній сфері і час від часу ускладнює собі життя. Він шляхетний, що б не трапилося, його обраниця завжди може покластися на нього. У будь-якій ситуації вміє не втрачати присутності духу, надії і віри. Він сентиментальний, але намагається цього не показувати, його надійність додає жінці впевненість і діє на неї збудливо. Легковажна жінка не здатна завоювати його довіри, його тонка інтуїція захищає його від багатьох розчарувань і обману. Він хоче бути впевненим, що його подруга належить виключно йому, і тільки тоді здатний відчути всю повноту сексуальних переживань. До своїй майбутній дружині пред'являє високі вимоги, тому можуть пройти роки, перш ніж він зробить свій вибір. Він дуже боїться помилитися, бо невдалий шлюб здатний надовго вибити його з колії і позбавити почуття впевненості. Спілкуючись з Богданом, жінка завжди відчуває себе захищеною, в повній безпеці. Осінній Богдан найчастіше одружується на тій жінці, яку давно знає. У нього можуть бути любовні зв'язки на стороні - він взагалі не чужий розваг.

Богдану підходять літні жінки.