Значення імені «Болеслав»

Походження: Болеслав від єврейського - «чує».

Знак Зодіаку: Козеріг.

Планета: Сатурн.

Колір: попелясто-сірий.

Сприятливе дерево: в'яз.

Завітне рослина: біла гвоздика.

Заступник імені: шершень.

Камінь-талісман: селеніт.

Ім'я підходить до батькові: Данилович, Сергійович, Борисович, Глібович, Юхимович, Олексійович, Віталійович.

«Зимовий»: цілеспрямований, вдумливий, допитливий.

«Осінній»: заповзятливий, серйозний, відданий справі, друзям.

«Літній»: вічний шукач істини, може розпорошуватися в областях пізнання, йому важко вибрати професію - його цікавить все.

«Весняний» Болеслав: лірик, літератор, критик не тільки для оточуючих, а й для себе самого.

Характеристика: З дитинства наділений відмінним здоров'ям, тільки слід уникати перевтоми, бути більш уважним до шлунку, не зловживати алкоголем і краще не курити.

Болеслава захоплює все, що пов'язане з ним. Він дуже активний, тому не позбавляйте його можливості реалізувати себе, не сковувати його. Це вічний борець. Екстраверт по натурі, він відкритий всьому світу. Але коли потрібно, може бути потайним і розважливим. Не піддається ніякому впливу. Погрозами від нього нічого не доб'єшся, краще чимось зацікавити або переконати, хоча це і важко.

Болеславу необхідно відчувати любов батьків, їх. розуміння, участь. Він справляє враження неприступного хлопчика, але дуже ранимий через неувагу. Проявляє величезну волю в прагненні бути першим. Його воля залежить від публічного визнання, в якому дуже потребує. Надзвичайно порушимо, йому важко залишатися об'єктивним. Крім усього, він має славу хвальком. Дуже швидко реагує на обставини. Невдачі приймає близько до серця і переживає їх з великим трудом. Не слід дозволяти зациклюватися на невдачах, необхідно підштовхувати до подолання перешкод, не даючи падати духом. Його приваблюють професії: медика, економіста, тренера, письменника-сатирика. Він може бути прекрасним хірургом, гінекологом, захоплюється нетрадиційними методами медицини. Тягнуть дослідницька та наукова діяльність. Успіхів у житті і роботі домагається легко. Обдарований багатою інтуїцією, психологічним чуттям. Будьте з ним щиросерді, і кращого друга вам не знайти. Любов і ненависть зароджуються в ньому повільно, але живуть довго. Він, правда, заздрісний. Володіє відмінною пам'яттю, все примічає і класифікує. Вміє прекрасно володіти собою. У Болеслава сильно розвинене почуття обов'язку по відношенню до сім'ї. Це чудовий батько, вимогливий і в той же час ласкавий. Підбирає приятелів зі свого кола. Сексуальність все життя доставляє йому багато проблем. Він готовий битися на смерть за право домінувати в сексуальному житті.

Величезну роль для нього відіграє вибір професії. Зробивши помилку, Болеслав буде довго і наполегливо шукати своє місце в житті. Ця людина товариський, але на роботі краще витрачати час на щось корисне, а не на пусті розмови. Він завзятий мандрівник, з метою зрозуміти сенс буття вивчає світ. Питання Болеслава-дитини часто ставлять батьків у глухий кут, але не потрібно придушувати в ньому прагнення до пізнання. Він хоче знати все і про все.

Дивіться також значення батькові: Богуславович і Болеславовна.