Значення імені «Броніслав»

Походження: Броніслав від слов'янського - «славний захисник».

Знак Зодіаку: Риби.

Планета: Нептун.

Колір: ліловий.

Сприятливе дерево: сосна.

Завітне рослина: актинія.

Заступник імені: кит-нарвав.

Камінь-талісман: дракони.

«Зимового» і «осінньому» Броніславу підходять по батькові: Борисович, Миронович, Петрович, Михайлович, Антонович.

«Літньому» і «весняному»: Єфремович, Захарович, Артемович, Вячеславович.

Характеристика: У ранньому дитинстві схильний до застуд, захворюванню нирок, розладу нервової системи. Неврівноважений, часто свариться з дітьми, в дитячий сад ходить зі скандалом, вранці закочує істерики, важко піднімається, любить поспати.

«Зимовий»: особливо «грудневий», незаперечний лідер у всіх іграх, важко переносить конкуренцію, не терпить заперечень. Багатьох дітей це дратує, з ним не хочуть грати. У школі він здібний учень, має прекрасну пам'ять, але змусити його займатися вдома важко. Упертий, ніколи не визнає одразу своїх помилок, ні за що не вибачиться, але після закінчення якогось часу, якщо на нього не тиснути, він сам розуміє, що був не правий і постарається залагодити конфлікт. Йому подобається приводити додому друзів, хвалитися іграшками, але не жадібний, дозволяє всім грати ними. Не терпить самотності, батькам не слід забороняти йому приводити дітей, якщо вони самі не в змозі бути з ним завжди поруч. Інакше він буде пропадати у когось в гостях і вийде з-під контролю.

Броніслав захоплюється плаванням, це дуже корисно для його нервової системи, робить його більш зібраним, цілеспрямованим. «Лютневий» - дуже рішучий, знає, чого хоче досягти в житті, з ним клопоту не буває. У Броніслава може кульгати дисципліна, вчителі часто скаржаться на нього, але по успішності він завжди в числі перших.

«Осінній»: понад урівноважений, серйозний. Добре вчиться, і з дисципліною у нього все в порядку. Вічний борець за справедливість, нерідко одноліткам його дістається за брехню або зрада. Захисник всіх скривджених, але від дорослих завжди дістається тільки йому. Він не вважає за потрібне виправдовуватися, мовчки терпить покарання. Талановитий в точних науках, захоплюється філософією. Хороший підприємець, керівник підприємства.

«Весняний»: незібраний, йому важко зосередити свою увагу на чомусь одному. Але він дуже талановитий. Володіє вираженим почуттям гумору, прекрасно пародіює, музикальний, пластичний. Не може сидіти на одному місці, все життя в русі, крутиться на одній ніжці. Проте скрізь встигає, душа будь-якої компанії. Друзі його поважають, користується він успіхом і у дівчат. Захоплюється політикою. Володіє добре розвиненою інтуїцією, прозорливий, рідко помиляється в прогнозах. Може проявити себе на дипломатичній ниві.

«Літній» Броніслав: великодушний, велелюбний, надзвичайно сексуальний. З раннього дитинства можна помітити його особливе ставлення до дівчаток. Якщо йому сподобається ровесниця, він цілими днями буде крутитися біля неї, намагаючись догодити, попередити будь-яке її бажання. Уважний, услужлів і з особами протилежної статі в старшому віці. Його очі випромінюють благоговіння перед дівчиною, яка йому сподобалася, навіть якщо різниця у віці велика.

Броніслав обожнює все красиве, комфорт, приємне товариство. Завжди в центрі уваги, абсолютно не докладаючи до цього особливих зусиль. Його люблять усі, але здається, що він теж. Життєрадісний, безтурботний зовні, він знає, чого хоче добитися, вміє добре влаштуватися в житті.