Значення імені «Данило»

Значення, походження: Ім'я Данило (разг. Данил, Данила стар. разг. Данило) походить від давньоєврейського слова «Даніел», яке означає «мій суддя - Бог», «Бог мені суддя», «Божий суд», «суддя Божий». У Біблії Данило - давньоєврейську пророк, відомий як головний тайновідец і віщун при дворах царів. Був правою рукою царя Навуходоносора.

Іменини: 2 cічня, 3 січня, 1 березня, 6 березня, 17 березня, 31 березня, 20 квітня, 4 червня, 5 червня, 26 червня, 23 липня, 12 вересня, 25 вересня , 4 жовтня, 9 листопада, 11 грудня, 12 грудня, 24 грудня, 30 грудня

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Меркурій.

Колір імені Сіро-блакитний, жовтий.

Камінь-талісман: Синя яшма.

Рослина: Падуб, ясен, жовтець.

Тварина: Кашалот, білка.

Основні риси: Розвинений інтелект, гарна інтуїція, порядність, товариськість.

Тип Спокійний, ніколи не нервує флегматик. Не любить поспішати. У його жилах тече холодна кров. Навіть переживаючи душевну драму, намагається посміхатися.

Ім'я та характер: Данило - людина добра, ніколи не підвищує голосу. У натовпі здається непомітним, але його потужний розум, працьовитість і невичерпне добродушність скоро виділяють його серед зовні ефектних суперників. Дуже велике значення надає сімейним, родинним зв'язкам. Це для нього - святе. Зазвичай свята проводить серед численної рідні. Товариський і гостинний. Дуже дбайливо ставиться до свого житла, цілком поділяючи з дружиною клопоти з його облаштування.

Доля: Відноситься до чоловіків, що витримує бурю. Першопроходець. Поспішаючи в думах, але виріши телен. Будинок - повна чаша, кругом повно речей спрацьованих предками. Не виносить неправди, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить. Він здається іноді кілька боязким - жінка не відразу розгледить в ньому чоловічу силу.

Психіка: Занадто заглиблений у свій внутрішній світ. Його фамільна гордість творця відкидає пиху. Поважаючий себе і шановний оточуючими.

Інтуїція: Виняткова. Часто покладається на неї, коли не хоче попрацювати головою.

Інтелект: Аналітичний склад розуму дозволяє добре орієнтуватися в житті. До того ж розвинені уява і пам'ять, проте не вистачає допитливості.

Моральність: бездоганно. Але Данило не визнає занадто суворих правил. Однак часто його педантичність виявляється не до місця.

Здоров'я: Швидко стомлюється. Хоча слід відрізняти перевтома від роботи і певний психічний стан. Відпустка краще проводити біля води. Слабкі місця - геніталії і нервова система.

Сексуальність: Сексуальне життя підпорядкована почуттю. Йому потрібно багато часу, щоб виявити свої бажання, але потім все відбувається дуже швидко. Знайти порозуміння може з Ганною, Тамарою, Анжелою, Маргаритою, Олесею, Ларисою, Майєю та Єлизаветою.

Шлюб: Перший шлюб не завжди складається вдало. Дітей Данило любить.

Сприятливі союзи: з Ганною, Любов'ю, Людмилою, Ніною, Олесею, Ольгою, Поліною, Тамарою, Тетяною та Ельвірою.

Несприятливі союзи: з Ангеліною, Єлизаветою, Іриною і Ксенією.

Захоплення: Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. Грає з футбол, захоплюється боротьбою, тенісом, гімнастикою, але тільки для здоров'я. Добре танцює, співає в компанії. П'є небагато, але може захопитися картами.

Поле діяльності: Може стати відмінним фахівцем з електроніки, авіаконструктором, дослідником, керівним відразу декількома напрямками робіт. А ще - художником, підприємцем, кухарем, водієм, будівельником.

Бізнес: Робота для нього завжди на першому місці. Працює захоплено - практична кмітливість зрослася з імпровізацією. Щасливим підприємцем може стати Данило Павлович.

Знаменитості: Гранін, Данін, Житомирський, Заточник, Крамер, Локшин, Митлянская.

З історії: Данило Федорович Адашев особливо прославився сміливим набігом на Крим навесні 1559 р. З 8000 воїнів на човнах, їм самим побудованих, спустився по Дніпру в море. Взяв два турецькі кораблі, висадився в Криму, звільнив безліч християнських бранців і навів жах на татар, захоплених зненацька. Коли Іван Грозний обрушив гнів на свого улюбленця Олексія Адашева, який противився посиленню влади Романових, Данило від брата не відступився і в 1561 г. склав голову на пласі.

Дивіться також значення батькові: Данилівна і Данилович.