Значення імені «Давид»

У перекладі з давньоєврейської означає - улюблений. Характер гордий, наполегливий, прагматичний.

Давиди товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Володіють незвичайною фізичною силою. Не виносять брехні, можуть спалахнути, але відразу швидко відходять, зла не тримають.

Зимові - хороші спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них у спорті проходить все життя.

Літні - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній сім'ї. Дуже працелюбні. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійників, фрезерувальників, ювелірів. У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити. Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно. Добре готують. Це ім'я з староєврейського перекладається як улюблений. У російських святцях заступником імені вважається Давид Солунський (Фессалонікійський), відлюдник. Преподобний Давид спочатку подвизався в монастирі Пафнутія Боровського, потім на довгі роки зволів залишитися в самоті, відмовившись від мирської суєти і підносячись молитвами до Бога, заклинаючи Його відгородити від різного роду утіх і людських проблем. Жив він на милостиню парафіян, однак уникав зустрічей з ними. У 1515 з'явився засновником Вознесенсько-Давидовської пустелі, яка розташовувалася на річці Лопасне, в 23 верстах від Серпухова. Помер преподобний в 1520 році. Володар цього імені неприступно гордий і не прощає навіть самої маленької брехні, тому, намірившись йому, збрехати, варто гарненько подумати. У цей день побажаємо іменинникові, щоб йому на життєвому шляху якомога рідше зустрічалася брехня. Він дуже швидко виходить з рівноваги - і заспокоїти його не така вже й легке завдання, тому можна побажати йому міцніше завжди тримати себе в руках, намагатися даремно не витрачати свої нерви і занадто бурхливо НЕ вихлюпувати свої емоції. Всі Давиди сильно прив'язані до сімейного вогнища і намагаються якомога чаші допомагати своїм прекрасним супутницям. Ці люди, як правило, чудово готують і зможуть заткнути за пояс навіть досвідчену господарку. Так нехай їм. зустрінеться жінка, яка оцінить їхні численні таланти, в тому числі й кулінарні, і наповнить життя любов'ю і ніжністю.