Значення імені «Давид»

Походження: Давид від давньоєврейського - «улюблений».

Колір: Блакитний.

Основні риси: Інтуїція, інтелект, товариськість, сприйнятливість.

Тотемна рослина: Кропива.

Тотемна тварина: Кінь.

Знак: Рак.

Тип: Це люди рухливі й активні, інакше кажучи, чоловіки-стріли. Але вони не завжди легкі в спілкуванні, адже їх тотемна рослина - кропива.

Психіка: Такі чоловіки добре відчувають себе тоді, коли активно беруть участь у житті; вони повинні в усі втручатися, всім радити, щось міняти, інакше відчувають себе нікому не потрібними і навіть нещасними. Вони обуян гординею і прагнуть подобатися всім, бути всіма визнаними.

Воля: Щоб вона стала активною, її необхідно весь час розбурхувати.

Збуджуваність: Легко збудливі. Дружба з ними, як правило, триває недовго, вони не люблять бачити в своєму оточенні постійно одні й ті ж особи. Егоцентричні, і дружити з ними важко.

Швидкість реакції: На щастя, такі люди врівноважені, що дозволяє об'їжджати цих чарівних «лошат».

Поле діяльності: Їх активність залежить від обраної професії. Якщо робота їм не подобається, вони будуть міняти її до тих пір, поки не знайдуть те, що потрібно. Можуть захопитися музикою, театром, танцями. Серед них зустрічаються артисти, модельєри одягу, талановиті архітектори. Давид любить подорожувати.

Інтуїція: Надмірна. Надчутливі, що нерідко віддаляє хлопчиків від батька і наближає до матері.

Інтелект: Рівень його дуже високий. Здатність до аналізу поєднується з не менш розвиненою здатністю до синтезу.

Сприйнятливість: Занадто сприйнятливі і чутливі. Рідні та близькі повинні стежити за тим, щоб життя цих хлопчиків не залежала повністю від почуттів.

Моральність: Ними править вроджений егоїзм з деякою часткою гедонізму, який вважає, як відомо, вищим благом життя задоволення і насолоди.

Здоров'я: Повинно бути бездоганним, але все ж доставляє їм дрібні неприємності. Дуже швидко стомлюються, схильні до нервових і психічних перенапряжениям. Схильні до повноти. Слабке місце - очі. Рекомендується стежити за тиском крові.

Сексуальність: Створює для них деякі проблеми. У таких хлопчиків потрібно з дитинства розвивати чоловічі риси характеру - за допомогою спорту і раціонального способу життя. Не дозволяйте, їм займатися самозамилуванням.

Активність: Несе в собі деякі ознаки ексгібіціонізму: Давид поводиться екстравагантно і далеко не найкращим чином. Він не завжди об'єктивний і може бути навіть несправедливим, оскільки вважається тільки зі своєю точкою зору.

Товариськість: Мають всі дані, щоб бути чарівними людьми. Люблять організовувати прийоми, рясні і тривалі застілля.

Характеристика: Характер гордий, наполегливий, прагматичний.

Давидов товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Володіють незвичайною фізичною силою. Не виносять брехні, можуть спалахнути, але відразу швидко відходять, зла не тримають.

"Зимові": хороші спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них у спорті проходить все життя. "Літні" - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній сім'ї. Дуже працелюбні. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійників, фрезерувальників, ювелірів.

У першому шлюбі: виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити. Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно. Добре готують.