Значення імені «Дем'ян (Даміан)»

У перекладі з давньогрецької ім'я Дем'ян означає «приборкувач», «підкорювач». Представник цього імені має живий характер. Він дуже вимогливий до людей, але тільки не до себе - до своєї персони він досить поблажливий. Дем'ян егоїстичний і самолюбний, його більше турбує власне благополуччя. Він не переносить будь-яких обмежень у своїх діях, його себелюбство вимагає ідеальної незалежності.

Ця людина йде до своєї мети тільки прямим шляхом, його не зупиняють втрати, він виключає компроміси. Проте якби він був більш дипломатичним і поступливим, міг досягти б набагато більшого. Адже велика частина його вчинків відбувається під впливом егоїзму і розрахунку. Навіть одружується він із своєрідного розрахунку, хоча і любить свою обраницю. Це однолюб, який іноді може захопитися ненадовго іншою жінкою, але завжди прощає собі цю слабкість. При цьому він суворий з дружиною і не дозволяє їй задивлятися на інших чоловіків.

Дем'ян слабкий на лестощі, може бути ревнивим до успіху своїх колег. Коли опиняється в ситуації екстремальній, може забувати ненадовго про свою вигоду, але обов'язково чекатиме за це похвали. Але, незважаючи на всі недоліки, він дуже добрий, і близьким людям краще сприймати його таким, який він є.