Значення імені «Денис»

Походження: Денис від грецького - «присвячений богові веселощів».

Іменини: 25 мая, 16 жовтня.

Знак Зодіаку: Телець.

Планета: Венера.

Колір: сизий.

Сприятливе дерево: каштан.

Завітне рослина: конвалія.

Заступник імені: теля.

Камінь-талісман: сапфір.

Характер: При спокійному і здоровому укладі життя проблем зі здоров'ям у нього можна уникнути. Загалом, він міцний хлопчик, але слід оберігати вуха, можливі отити. Схильний до нервових стресів, нестійка нервова система. Вразлива сечостатева система. Йому необхідний тривалий сон і протипоказані нервові перевантаження, потрясіння. Подає цікаві ідеї і може сам втілювати їх у життя, що дуже цінно. Якщо йому потрібні помічники, то підбирає їх з великим мистецтвом. Суперечливий, жити з ним буває важко, так як ніколи не знаєш, яка зі сторін його особистості проявиться в даний момент. Маючи досить сильну волю, він не завжди використовує її. Може чудово почати цікаву справу, але йому потрібно натхнення, щоб довести його до кінця, і тут-то слід завжди комусь бути поруч і контролювати його стан. У Дениса підвищена збудливість, але він намагається не дозволяти емоціям брати гору над розумом, хоча і не виносить, коли критикують його ідеї, і впадає в лють, якщо ставляться під сумнів його дії, вчинки. Це, як правило, потенційні наукові співробітники, актори, режисери, письменники, працівники рекламних агентств, керівники всіх масштабів, здатні охопити своєю увагою всю проблему в цілому, не упускаючи найдрібніших подробиць. Все, де необхідний творчий підхід і талант втілення, його цікавить.

Денис - натура творча і захоплива, якій властива справжня чутливість, що дозволяє оцінити людину з першого погляду. У нього унікальна фантазія. Склад розуму синтетичний і аналітичний одночасно, це і дає простір його розумовим здібностям, особливо у вирішенні складних і заплутаних проблем. Сприйнятливість його двоякого роду: надто вразливий, але й не дає волю почуттям, ретельно приховуючи їх від оточуючих. Він не визнає загальноприйняті норми моралі, і не потрібно ставити це йому в провину. Поети і творці живуть в іншому світі і не втискують себе в суворі рамки. Йому притаманне більше прислухатися до своїх почуттів, ніж до своїх бажань. Сексуальність Дениса швидше психологічна. Недоліки партнерки в сексуальному плані ведуть до послаблення його почуттів.

Дуже товариський, його присутність створює у оточуючих почуття свята. Гостей приймає помпезно, пригощає вишукано. Одягається витончено, іноді химерно. Його успіх залежить від виду його трудової діяльності, але не слід забувати про інтуїцію, про те шостому почутті, яке надає йому виняткову здатність робити неможливе.

«Зимовий» Денис: запальний, неврівноважений, прямий. Дипломат з нього навіжений.

«Осінній»: спокійніший, але і більш рішучий, розсудливий. Такій дитині потрібно давати ім'я Денис у поєднанні з по батькові:

Володимирович, Миронович, Ілліч, Олексійович, Максимович, Петрович, Михайлович.

«Літній»: легко піддається чужому впливу, схильний до депресій.

«Весняний»: уразливий, запальний, ветрен, часто не зовсім впевнений в собі. Такій дитині більше підходять по батькові: Едуардович, Романович, Родіонович, Данилович, Святославович.

Дивіться також значення батькові: Денисівна і Денисович.