Значення імені «Едуард»

Походження: Едуард древньогерманська ім'я, буквально означає - «піклується про достаток, страж багатства, щастя».

Знак Зодіаку: Козеріг.

Планета: Сатурн.

Колір: попелясто-сірий.

Сприятливе дерево: дуб.

Завітне рослина: маргаритка.

Заступник імені: сокіл.

Камінь-талісман: онікс.

Характеристика: Його слід оберігати від простудних захворюванні, не потрібно зловживати ліками. У нього дуже чутливі голосові зв'язки. Необхідний тривалий сон і свіже повітря. Схильний до легких депресій: він насилу знаходить достатньо енергії, щоб вести життєву боротьбу. Невтомний борець він тільки в думках - сам же м'якотілих. Після таких «битв» спустошений, немов тільки що зійшов з боксерського рингу. Воля і збудливість Едуарда знаходяться в повному протиріччі, він живе в постійному битві між реальністю і уявою, між бажаннями і можливостями. Збудливість надає чутливість його характеру, а в поєднанні з розвиненою інтуїцією - перетворює його на нервозного, вічно незадоволеного людини. У нього уповільнена реакція, але це зовсім не означає, що її недостатньо. Навпаки, збільшує прагнення чинити опір, викликає агресію. У Едуарда не виникає потреби у придбанні цілеспрямованих знань та отриманні диплома. На вибір професії впливають родичі чи обставини, а не самостійне рішення. Якщо йому вдається подолати деяку інертність, то стає хорошим психологом, адвокатом і навіть космонавтом. З легкістю висловлює свої думки, тому й професію необхідно вибирати, що вимагає проявляти цю рису. Він володіє надзвичайною інтуїцією, що межує з ясновидінням. Інтелект Едуарда високий. Він має синтетичний і аналітичний склад розуму, що дозволяє йому оцінювати ситуацію в цілому і в подробицях. Проблема в тому, що його образ мислення призводить до того, що він починає дивитися на оточуючих зверхньо і вважає себе набагато вище інших. Слід гасити в дитині такий прояв почуттів, щоб згодом йому не довелося зіткнутися з реальністю впритул і щоб для нього не було несподіванкою, що є люди набагато розумніші його. Занадто сприйнятливий. У ньому необхідно виховувати відвагу, безстрашність у складних ситуаціях. Оточіть його любов'ю і розумінням. Володіє певним скептицизмом. Згоден, що моральність - невід'ємна частина моралі, але. переконаний, що її ніхто не дотримується.

Едуард надзвичайно сексуальний. Сором'язливість зупиняє його в молодості, про що в зрілому віці він гірко шкодує. Його сексуальність стримують різного роду табу, що породжує ще один комплекс. Активність у нього середня і нерідко спантеличує оточуючих - трудиться він на переконання, по необхідності або просто не вистачає сміливості відмовитися. Не виносить самітності, а іноді все навколо його дратує, і йому хочеться втекти від усього світу. Може бути наполегливим, енергійним, а потім раптом починає сумніватися і різко змінює свою позицію. Особливо це виявляється в спілкуванні. Спочатку сам домагається більш близьких відносин, а потім ховається і уникає зустрічей з недавньою пасією. Може заразити слухачів своїм ентузіазмом, а потім йде за лаштунки, як актор, який закінчив минулого і засоромився свого костюма.

«Зимовий»: різкий у висловлюваннях, зухвалий, але нерішучий.

«Осінній»: більш рішучий, але тільки в силу того, що вміє все передбачити, чи не пороти гарячки. І «зимовий» і «осінній» мають схильність до підприємництва, їх цікавить робота адвоката, слідчого, каскадера.

«Літній» Едуард: понад сексуальний, але і більш нерішучий.

У «весняного»: характер легше, ніж у «зимового», але він примхливий, ранимий. Сексуальність у нього підвищена. І «літнього» та «осіннього» захоплює акторська діяльність, філософія, психологія, мистецтво.

«Зимового» і «осінньому» більш підійдуть по батькові: Прохорович, Ярославович, Тимофійович, Савелійович, Борисович, Олексійович, Юхимович.

«Літньому» і «весняному»: Людвигович, Гурійович, Оскарович, Еммануїлович, Єгорович, Ігорович.

Дивіться також значення батькові: Едуардівна і Едуардович.