Значення імені «Ельдар»

Ім'я тюркського походження, що позначає дор Бога. Цих хлопчиків з дитинства відрізняє незалежний характер, хоча вони начебто слухняні і поступливі. Почуття власної гідності знайоме маленькому Ельдару - він успадкував його від матері, на яку схожий і зовні.

У нього багато друзів: він завжди заступиться за слабкого, навіть якщо це йому загрожуватиме синцями та неприємностями, не стане смеятся над заїкою. Незважаючи на настільки привабливі риси характеру, життя Ельдаров складається нелегко, не завжди бувають вдалими і шлюби. Для зимових Ельдаров головне в житті - робота, вони віддані їй фанатично і все інше відсувають на другий план. Часто одружуються не один раз. При виборі друзів вкрай обачні; вони ранимі і гостро переживають розчарування в людях. Зимовим Ельдар частіше за інших супроводжує успіх.

Літні, проживши життя, можуть так і не реалізувати своїх талантів, але, схоже, це їх не сильно хвилює. Вони люблять полювання, риболовлю, далекі поїздки. З них виходять удачливі, тверезомислячі бізнесмени. Ніколи нічого не приймають на віру, у всьому вони повинні розібратися самі і скласти власну думку. Ельдар мало піддається впливу оточуючих, хоча завжди знаходиться серед людей - він не любить самотності. За вдачею це інтроверт, його не так займають події, що відбуваються, скільки те, що він про них думає. Такі люди завжди враховують свій життєвий досвід і здатні складати правильне судження про людей. Енергетика, карма імені Ельдар - ім'я радісне і світле, проте його природну рівновагу передбачає далеко не тільки безтурботність і позитивні емоції: спробуйте проявити по відношенню до Ельдару жорсткість або різкість - і ви досить швидко зможете відчути на собі всю його силу і твердість. Взагалі, люди з цим ім'ям володіють досить незалежним характером, вони рідко відчувають прагнення до лідерства і воліють робити свою справу так, щоб нікому нічого не нав'язувати, а й по відношенню до себе не терплять ніякого диктату. Тут, до речі, позначається врівноваженість Ельдара, і тому прагнення до незалежності і самостійності зазвичай не ускладнює Ельдару життя - в його душі емоції рідко переважають над логікою, і це полегшує вирішувати важкі або конфліктні ситуації шляхом компромісу з оточуючими. Єдине, чого він дійсно не може терпіти, - це грубого натиску. З таким характером у Ельдара є всі шанси домогтися життєвого успіху і зробити непогану кар'єру, шкода тільки, що багатьом носіям цього імені не знайоме честолюбство. У більшості випадків Ельдар зростає чисто земною людиною, які віддають перевагу матеріальні блага і прості задоволення всіляким мріям про славу. Більше того, в деяких випадках Ельдар просто перетворюється в дивно ледачого, хоча й задоволеного життям людини, однак це, як кажуть, наслідки поганого виховання і розбещеності. Якщо ж батьки самі мають на рахунок свого сина будь честолюбні плани, то їм бажано виховати в Ельдар достатню честолюбство або, що ще краще, прищепити йому інтерес до якої-небудь професії. У цьому випадку з Ельдара може вийти дійсно неординарна особистість. Секрети спілкування Найчастіше спілкування з Ельдар не представляє особливої ​​складності, він володіє сам і цінує в людях почуття гумору, вміє бути дипломатичним, і характер його відрізняється беззлобіем і оптимізмом. Проте якщо вам все-таки вдалося з вступити з ним у конфлікт, то виправити ситуацію можна за допомогою вдалого жарту і готовності прийти до справедливого компромісу.