Значення імені «Еммануїл»

Походження: Еммануїл з давньоєврейської-«з нами Ісус син Марії».

Іменини: 4 лютого, 9 квітня, 30 червня.

Похідні: Еммануілка, Ема, Моня, Іма, Іла.

Знак Зодіаку: Рак.

Планета: Місяць.

Колір: блідо-зелений.

Сприятливе дерево: береза.

Завітне рослина: запашний горошок.

Заступник імені: каракатиця.

Камінь-талісман: смарагд.

Характеристика: У грудному віці дуже неспокійний малюк, замовкає тільки на руках. Важко переносить час відлучення від материнських грудей, у нею навіть піднімається температура. Погано набирає вагу. Пізніше часто хворіє на бронхіти і запаленнями легенів.

Через це хлопчик стає впертим, примхливим. Зовні схожий на матір, а за генотипом успадковує батьківський характер. Стаючи старше, Еммануїл знаходить здоров'я.

«Грудневий»: у школі вчиться добре, незважаючи на те, що дуже емоційний і непосидючий хлопчик, у розвитку випереджає однолітків. Кмітливий, меткий. Віддає перевагу точні науки, хоча і гуманітарні йому даються легко. Відвідує математичний гурток, секцію моделювання. Йому корисно займатися плаванням, стрибками у воду або водним поло.

«Літній»: гостро переживає сварки між батьками, сам неконфліктний і уникає скандалів. Дуже чутливий, особливо «липневий». Розлучення батьків може сильно вплинути на його життя, розбудувати нервову систему, привести до зриву. Важко справляється з невдачами, болісно сприймає критику. Він сам знає всі свої недоліки, і не слід його карати, докоряти. Небезпечно і перевтома. Якщо він не хоче вчитися музиці, відвідувати якісь гуртки чи секції, не змушуйте його це робити. Зусилля, які ваш син докладає, щоб перебороти себе і догодити вам, викликають у нього безсоння, головні болі, відсутність апетиту.

«Весняний»: надзвичайно талановитий. Але він егоїстичний, себялюбив. Упертий і наполегливий. Захоплюється музикою, любить інтелектуальні ігри, прекрасно танцює. Артистичний і привабливий. Переконливо пародіює вчителів, однолітків. Цікавиться політикою, мистецтвом. Розбирається в живописі. Займається спортом, але не серйозно, лише для підтримки здоров'я і форми. Брезглів. Ревнивий.

«Осінній»: цілеспрямований, вже у шкільному віці знає, ким стане, чого хоче від життя, успішно домагається мети. Ініціативний, розумний, удачливий, прекрасний фахівець. Весел в компанії, без нього не обходиться жодна вечірка. Друзі його люблять, він користується успіхом у дівчат. Його іскрометний гумор не залишає байдужим нікого.

Еммануїл обожнює шахи, грає професійно. Має яскраво вираженою індивідуальністю.

«Зимового» і «осінньому» Еммануїлові підходять по батькові: Михайлович, Сергійович, Олексійович, Петрович, Борисович, Євгенович.

«Літньому» і «весняному»: Андреевич, Денисович, Данилович, Павлович, Діонісовіча, Володимирович.

Дивіться також значення батькові: Еммануїлівна і Еммануїлович.