Значення імені «Єгор»

Значення, походження: Видозмінена російська народна форма імені Георгій - покровитель землеробства. У деяких областях Росії Єгор - загальне назва гіркого п'яниці, людини сумнівної поведінки, а Єгорка - це молодий лось. Розмовна форма - Єгорій.

Іменини: 11 cічня, 21 січня, 30 січня, 4 лютого, 10 лютого, 17 лютого, 27 лютого, 6 березня, 17 березня, 18 березня, 23 березня, 24 березня, 5 квітня , 17 квітня, 18 квітня, 20 квітня, 26 квітня, 2 травня, 6 травня, 10 травня, 26 травня, 29 травня, 8 червня, 18 червня, 19 червня, 27 червня, 10 липня, 3 серпня, 13 серпня, 31 Серпень 6 вересня, 2 жовтня, 15 жовтня, 10 листопада, 16 листопада, 23 листопада, 9 листопада, 31 грудня

Зодіак імені: Стрілець.

Планета: Юпітер.

Колір імені: Блакитний.

Камінь-талісман: Сапфір.

Рослина: Тополя, конвалія.

Тварина: Білий бик.

Основні риси: Діловитість, практичність, одержимість.

Тип: У більшості своїй люди глибинних емоцій.

Ім'я та характер: Єгор старанний і працьовитий. Любить порядок. Норовить все розкласти «по поличках». Ненавидить брехня, береже ближніх.

Доля: Буває, як мінімум, в житті три шансу - і злетіти дуже високо, і звалитися з оглушливим гуркотом.

Психіка: Його характер трохи псують запальність і буркотливість, часом переходять в неабияку занудливость. Вчиться добре, але можуть бути конфлікти з якою-небудь невподобаний вчителькою. Так як Єгору властиві впертість і недовірливість, то в такій ситуації його краще перевести в іншу школу. До негативних властивостей його характеру можна віднести і настирливість. Характерні деяка дратівливість, нестриманість.

Інтуїція, інтелект: У малюка Егорки аналітичний склад розуму. Не переносить обману - в цьому випадку можна втратити його розташування назавжди.

Моральність: Єгор, що подолав юнацьке буйство (воно здатне завести його далеко по шляху неправедному! ), Здатний досягти значних професійних висот. Однак з них його може звалити слабкість до випивки і зайва чуттєвість.

Здоров'я: На здоров'я, як правило, не скаржиться.

Сексуальність: Вірний одного разу обраної жінці. У дівчатах його найбільше приваблює скромність. Його обурюють яскраво одягнені й оздоблені жінки, що прагнуть привернути до себе увагу зухвалою поведінкою. У відносинах з жінками Єгор простодушний. Його визнання в любові щирі і серйозні. Він не здатний на обман. Хоча Єгор і цінує в жінці прямодушність, серйозність і добропорядність, проте цілком може втратити голову через особи прямо протилежного характеру. Підвищеною сексуальністю володіє Єгор Анатолійович.

Шлюб: Чудовий сім'янин, зразковий господар. Якщо дружина намагається заявити про своє лідерство в сім'ї, у конфлікт не вступає, але в серйозних питаннях може виявити твердість.

Сприятливі союзи: з Авророю, Адою, Вірою, Євгенією, Надією, Ніною, Риммою, Серафімою, Тетяною та Яною.

Несприятливі союзи: з Агніей, Валерією, Варварою, Галиною, Єлизаветою, Луїзою, Людмилою, Майєю та Поліною.

Бізнес: Володіє хорошими діловими якостями, вміє знаходити вихід з будь-якого положення. Надійний господар, не зупиняється на досягнутому. Часом перегинає палицю, але його виручає здоровий глузд. Якщо Єгор буде начальником, то не виключено, що він підлягає буде вичитувати своїх підлеглих за будь-які проступки. Службовими сходами просувається легко. Товариші по службі цінують у ньому цілеспрямованість, обов'язковість і принциповість

Знаменитості: Гайдар, Зайцев, Лєтов, Лігачов, Строєв.

З історії: Єгор Петрович Ковалевський (1811 - 1868) - відомий мандрівник і письменник, гірський інженер і філософ. У 1837 г. на прохання владики Петра відправився в Чорногорію для пошуків і розробки золотоносних пластів. Там Єгору Петровичу, крім його волі, довелося взяти діяльну участь в прикордонних сутичках з австрійцями. Усвідомлюючи, що його за це чекає сувора кара, Е. Ковалевський подав докладну записку імператору Миколі. На її полях государ написав: «Капітан Ковалевський вчинив як справжній російський» ... Подорожі та історичні дослідження дали йому матеріал для багатьох книг, що увійшли до п'ятитомне зібрання творів: «Чотири місяці в Чорногорії», «Странствователь по суші і морів», «Подорож в Китай »,« Граф Блудов і його час »і багато інших. Ковалевський був одним з членів-засновників товариства для допомоги нужденним літераторам і вченим (літфонду, який існує і понині! ) І до самої кончини був його головою.

Дивіться також значення батькові: Єгорівна і Єгорович.