Значення імені «Ернест»

Давньогерманське - серйозний, строгий. Ернест в дитинстві емоційний, добрий, любить першенствувати.

Ернесту при всій його енергії не вистачає наполегливості в досягненні своєї мети. Весняний - скритний, небагатослівний, від нього неможливо домогтися прояви емоцій. Чи не особливо щедрий, неохоче приймає подарунки. У суспільстві відчуває себе не дуже затишно, віддає перевагу самотність. Весняні Ернест одружуються пізно через надмірну розбірливості. Не любить залежати від когось, не терпить обов'язків. Народжуються різностатеві діти. Дружина як правило, має складний характер. Не терпить довгих телефонних розмов. Любить природу, собак. У сім'ї останнє слово завжди залишається за Ернестом, він ніколи не погодиться віддати цей привілей, що забезпечує настільки приємне відчуття власної переваги.

Осінній - серйозний, завжди зібраний, рішучий. Задоволений собою, незважаючи ні на що. Конкретний в діях, чітко вибудовує мова, володіє аналітичним розумом. Завжди знає, чого хоче, неодмінно доб'ється мети.

Зимовий - має складним характером, упертий, буркотливий. Через незговірливість і непоступливості у нього багато неприємностей. Переконати його неможливо. Наполегливий. Енергійний. Надзвичайно працьовитий і завдяки цьому досягає успіху. Не вважає за потрібне пристосовуватися до будь-кого, завжди має свою думку. Не затверджує того, чого не знає. Матеріаліст, вірить тільки в самого себе. Вічний борець за справедливість, часто відстоює інтереси скривджених, захищає слабких. Здатний до точних наук. Обов'язковий, твердий у рішенні і дану обіцянку.

Зимовий Ернест - завзятий сперечальник, вічно шукає істину. Ерудований, цікавиться абсолютно всім - історією, мистецтвом, новими науковими досягненнями, нетрадиційною медициною, психологією. Натура, яка прагне вперед, незважаючи на перешкоди. Вранці любить поспати. Може присвятити все життя науці. В гості ходить неохоче, але сам дуже гостинний і привітний.

Літній Ернест відрізняється від зимових уважністю, мовчазливістю, спостережливістю. Схожий на матір, і все життя мати йому ближче, ніж батько. Часто хворіє. Задає старшим багато питань, яких від дітей його віку ніхто не чекає. Кілька нерішучий. Володіє хорошими манерами, вихований, інтелігентний. Липневий Ернест так і залишається в зрілому віці трохи замкнутим. Надзвичайно самостійний, не терпить опіки. Нерішучість проявляється яскравіше, ніж у решти. Брезглів. Дуже вразливий. У суперечках краще відмовчуватися, але завжди залишається при своїй думці.

Професії: фізик, конструктор, педагог, юрист, програміст, музикант, лікар, художник. Чуйний, завжди готовий прийти на допомогу. Розумний, прекрасний аналітик.