Значення імені «Єлисей»

Давньоєврейське - порятунок. Цей хлопчик, дуже товариська з дитинства, вміє ладнати з однолітками, лідер у всіх іграх, але не диктатор своєї волі. Він вигадник, фантазер. Діти із задоволенням беруть всі його пропозиції, у тому числі введення нових правил в давно відомі ігри. Дуже музичний дитина, тому бажано віддати його з п'яти років в музичну школу по класу скрипки. Він має тонку психологію, і скрипка йому підходить, як нікому іншому з дітей. Він, веселий, життєрадісний, володіє тонким почуттям гумору, що привертає увагу всіх однокласниць. У школі Єлисей нічим особливим не виділяється, окрім як підвищеною увагою з боку дівчаток.

Єлисей же нікому не віддає явної переваги, приведи з усіма, завжди привітний, ввічливий. Сміливий хлопчик, вміє постояти за себе, не замислюючись кидається на захист друга. Любить спорт, захоплюється футболом, тенісом. Розумний, всебічно розвинена дитина, але дуже впертий. Володіє аналітичним складом розуму, може проявити себе як у гуманітарному напрямку, так і в галузі точних наук. Любить читати і читає запоєм все, що трапляється під руку, але його чіпкий розум ретельно фільтрує інформацію і те, що йому не знадобиться, рішуче відкидає, решта залишається в пам'яті назавжди. Дорослий Єлисей не менше упертий, ніж у дитинстві, запальний, але досить розумний, щоб ретельно приховувати це;

Вміє тримати себе в руках. Якщо йому не подобається справу, може змінити спеціальність, швидко переключатися з одного на інше, моментально схоплює суть справи. Надзвичайно захоплена особистість, він може днями безперервно займатися улюбленою справою, але не терпить одноманітних, що не вимагають ініціативи і постійної роботи розуму занять. Єлисей - добра і чуйна людина, готовий прийти на допомогу кожному. Сам надійний і відданий товариш. Має багато друзів, якими дуже дорожить. Не любить поширюватися щодо свого особистого життя, скритний в почуттях, невдачі переживає наодинці з собою. Ніколи не бреше, володіє вродженим почуттям справедливості.

Квітневий і травневий Єлисей дуже талановитий у галузі мистецтва: добре малює, займається музикою. Може стати професійним музикантом або художником, може присвятити себе літератур-ної діяльності або акторської майстерності. Зимовий Єлисей - товариський і більш відкрита людина для оточуючих. Талановитий оповідач, вміє пародіювати, копіювати близьких під загальний сміх присутніх. Любить компанії, завжди в центрі загальної уваги. Дружина Єлисея дуже ревнива, що нерідко стомлює його. Добре танцює, вміє завести всіх. Народжений в березні - зайво замкнута людина, небагатослівний, навіть у разі необхідності говорить мало і лаконічно. Любить самотність, проводить час за книгою або на рибалці, де годинами сидить на березі з вудкою, не зронивши ні слова. Не любить повторювати одне і теж по кілька разів: сильно дратується, злиться. Його важко розворушити, Упросивши піти куди-небудь.

У шлюбі настільки ж потайний, замкнутий. Насилу вибирається в гості, поступившись проханням подружжя. Вересневий і жовтневий Єлисей - стриманий, не любить шумних компаній, вважає за краще проводити час з вірними і перевіреними друзями. Іноді переоцінює свої можливості, але вміє визнати помилки і виправити їх. Неквапливий і грунтовний в усьому, не терпить суєти. Суперечливий, непередбачуваний: то дзвонить коханої по кілька разів на день і жадає зустрічі, то зникає на довгий час і з'являється як ні в чому не бувало, знову пристрасний і дуже закоханий. У відносинах з жінками ревнивий, надзвичайно темпераментний, готовий займатися сексом в будь-який час. Літній - веселун, добряк. Готовий останнє віддати друзям, може пожертвувати особистими інтересами заради інших, ніж багато хто користується. Листопадовий Єлисей - трохи нервозний, ранима і дратівлива людина. Обережний з жінками, мало кому довіряє. Віддає перевагу мати справу з досвідченими партнерками. Довго не одружується. Має карколомний успіх у жінок. Може мати кілька сексуальних партнерок одночасно, але це не можна вважати розбещеністю, а скоріше способом знайти ту єдину, яка стане його судженої. Товариський, життєрадісний.

У шлюбі він досить вірний чоловік, уважний і люблячий.