Значення імені «Єрофій»

Давньогрецьке - священний.

Зростає Єрофій спокійним хлопчиком, навіть занадто: з раннього дитинства його не видно й не чутно. Нерідко його ображають однолітки, тому він більшу частину часу проводить вдома або займається один, осторонь від дворових хлопчаків. Він сам з собою грає в різні ігри, вміє сам себе зайняти.

Єрофій не відрізняється богатирським здоров'ям, але і хворіє не надто часто. Дуже боїться насмішок, але часто піддається їм, бо не може вчасно дати відсіч. Йому слід берегти легені і верхні дихальні шляхи через схильність до застуд. Дорослий Єрофій залишається скромним, тихим, поступливим чоловіком. Дипломатичний, не терпить конфліктів, вміє нейтралізувати несприятливу обстановку в колективі, тому його поважають колеги, цінує керівництво. Виконує будь-яку роботу ретельно, йому можна доручати і скрупульозні справи. Виконувач, акуратний, обов'язковий, пунктуальний. Рідко виявляє ініціативу, але швидко схоплює будь-яку ідею колег, готовий допомогти і підтримати кожного. Він посидющий, спокійний, неквапливий, вдумчів. Єрофій - хороший, господарський чоловік, але йому необхідно нагадувати, що потрібно зробити по будинку. Цей чоловік створений для сімейного життя, вірний дружині, обожнює дітей. Він поступливий, справедливий, добрий чоловік.

Єрофій добре грає в шахи, із задоволенням вчить цьому дітей.

Єрофій уважний до своїх батьків, йому вдається завоювати і любов батьків подружжя. Діти його обожнюють і за складом характеру ближче до нього, ніж до матері. Це загальний улюбленець і надійний друг. Єрофій не надто впевнений у собі людина, намагається не змінювати місце роботи, сильно прив'язується до людей. Ревнивий, але, вважаючи це своєю слабкістю, ніколи цього почуття не проявить. При всій доброті він досить замкнута людина, його особисте життя прихована від стороннього погляду. Єрофій - романтик, одружується тільки по любові і вміє пронести свіжість почуттів через все життя.

Секс для Ерофея має особливе значення, тільки за допомогою цих відносин він може висловити свої почуття до коханої жінки, тому нерідко у нього буває тільки одна жінка в житті - його дружина. У нього рідко бувають розлучення, у шлюбі щасливий, з дружиною повне взаєморозуміння. З жінками Єрофій не надто сміливий, часом нерішучий. Він не прагне до матеріальних благ, але все необхідне у нього завжди є. Особливо багато коштів витрачає на придбання техніки для своїх захоплень або роботи. Не любить знайомитися сам, чекає, коли його познайомлять друзі. Через це довго не одружується, але, коли це станеться, можна не сумніватися, що його вибір буде вдалим. Він не поспішає з пропозицією, довго придивляється до своєї коханої, оцінює всі її якості і переважно звертає увагу на її внутрішній світ, її душевну доброту, щедрість. Єрофій має багато друзів, хоча занадто товариською його не назвеш. До нього тягнуться люди, шукають його розташування. З ним можна поговорити на будь-яку тему, він багато знає, всім цікавиться. Вільний час він найчастіше проводить вдома, любить читати, особливо науково-популярну літературу, і вважається ходячою енциклопедією у своїх близьких. Має прекрасну пам'ять і в будь-яку відповідну хвилину легко дістає зі своїх інтелектуальних схованок потрібну інформацію.