Значення імені «Євдоким»

У перекладі з давньогрецької означає: добре прославлений, доброслав. Народжуються слабкими дітьми, але їх розвиток відбувається без відхилень. Вони музичні й ритмічні. Схожі характером на матір, так само добрі і поступливі. У шкільні роки характер хлопчиків дещо змінюється, стає більш емоційним. Займаються футболом, гімнастикою, плаванням. Вдаються їм математика і російська. Не конфліктні, товариські, але вперті. Люблять майструвати, і у них це добре виходить. У дорослих Євдокимов характер той же, але зимові більш вперті й наполегливі;

Вони правдошукачі. Осінні - розважливі. Вибирають професію інженера, електрика, педагога, бухгалтера, лікаря, закрійника, кухарі, водія.

Зимові - складніші натури, вони вперті - якщо образяться, то першими миритися не будуть, має пройти час. Релігійні, часом до фанатизму. Деякі з них приймають сан священика. Акуратні й розважливі. Не роблять нічого необдумано. У них золоті руки, вся робота з облаштування будинку - на їхніх плечах, можуть самостійно розібрати і зібрати машину, але не люблять, коли їх підганяють. Працюють повільно, але впевнено. Ім'я Євдоким перекладається з давньогрецького, як славний, подібно до більшості російських імен, має візантійське походження. У середні століття воно було старим загальноприйнятим календарним ім'ям, яким називали немовлят, хрещених 13 серпня, а також нерідко іменували чоловіків при постригу в ченці. Святим заступником цього імені є праведний Євдоким Каппадокійський з Греції. Володар цього імені спокійний і врівноважений, знає, як поводитися з людьми, наділений магічним даром вселяти навколишнім впевненість у тому, що він людина, здатна на видатні звершення. Причому це дійсно так, і перше враження ніколи не буває оманливим. Швидше домосіди. У компанії - веселі, співають, уміють грати на гармоні, гітарі. Завдяки своїй терпимості створюють міцну сім'ю.

Євдоким! Дякуємо вам за те, що ви є серед нас. Ми не перестаємо знову і знову дивуватися тим достоїнств, якими ви наділені в надлишку. Так побажаємо вам міцного, богатирського здоров'я, яке дозволить здійснити славне приречення, укладену в вашому імені. А крім того, нехай з вами поруч завжди буде багато друзів, готових стати соратниками в будь-якій справі. І нехай все великі діяння, задумані вами, обов'язково втілюються в життя, а їх результати будуть саме такими,, на які ви сподівалися. А ще ми побажаємо вам величезної і прекрасної любові, без якої вся наша життя порожня і безглузда, щастя вам!