Значення імені «Євстафій»

Давньогрецьке - тверде, поящій. Зростає впертим і наполегливим хлопчиком. Якщо його карають, він стає некерованим, не підкоряється батькам, огризається. Не хоче розуміти, що йому щось забороняється робити, не терпить регламентації, насильства, обмеження свободи дій. У шкільні роки Євстафій більш спокійний, дорослішає на очах. У хлопчика слабка нервова система, тому корисно спостерігатися у невропатолога. Йому хочеться бути кращим у класі, він жадає похвали, потребує заохочення. Любить жартувати навіть над дорослими, але беззлобно. Веселий і живий хлопчик має розвиненим почуттям гумору, реготун і фантазер.

Талановитий в галузі мистецтва: добре малює, музичний. Виростає Євстафій відповідальним, працьовитим людиною. Меткий, не губиться у важких ситуаціях, швидко знаходить оптимальне рішення. Натура захоплива, а якщо захоплений якоюсь справою, то забуває про все на світі. Дуже гордий, самостійний, незалежний. Не боїться труднощів, нікого не просить про допомогу.

Євстафій не ускладнювати життя собі та іншим, легко відноситься до самих нерозв'язних проблем, ніколи не втрачає оптимізму. Охоче ​​допомагає іншим, але не нав'язується, чекає, що його попросять про допомогу. Прекрасний оповідач і вигадник. Вміє зняти напругу в колективі, підняти настрій веселим жартом, анекдотом. Обов'язковий, дуже переживає, якщо не може виконати обіцяне, заздалегідь попередить, що нічого не виходить, спробує підійти до вирішення питання з якоюсь іншої сторони. Це чесний і щира людина, має багато друзів, дорожить ставленням до себе. З жінками Євстафій уважний, доброзичливий, послужливий. Ось тільки не всіх жінок влаштовує таке рівне ставлення до всіх них. Він надійний партнер і чоловік, але подружня вірність для нього полягає в тому, що він відданий сім'ї, ніколи не залишить її, а фізичну зраду зрадою не вважає. Якщо дружина зможе з цим миритися, то шлюб буде міцним. Його кохана зазвичай не задоволена таким зверненням, ревнуючи його, вимагає підвищеної уваги до себе. Нерідко такі відносини Євстафій просто перериває: його не можна перевиховати, а ревнощі його дратує.

Євстафій не афішує свої любовні пригоди на стороні, поводиться гідно; дружині не слід вистежувати його, докопуватися до істини, щоб не робити собі боляче. Навіть близькі друзі Євстафій не знають про його швидкоплинних зв'язках поза шлюбом.

Євстафій дуже любить дітей; займаючись спортом, з раннього віку залучає до нього і дітей. Але вихованням їх, проте, все ж займається дружина. Грудневий - дуже сміливий, відважний і рішучий чоловік. Але і підвищено емоційний, легко збудливий, неприборканий в прояві почуттів. Неординарно реагує на прості речі, передбачити його дії важко. Зате з ним завжди весело і цікаво.