Значення імені «Фабіан»

Особистість Фабіана: Усмішливі чоловіки.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Інтелект, інтуїція, моральність, товариськість.

Тотемна рослина: Падуб.

Тотемна тварина: Каш алот.

Знак: Риби.

Тип: Спокійні, ніколи не нервують флегматики. Не люблять поспішати, в їх жилах тече холодна кров. Навіть переживаючи душевну драму, намагаються посміхатися.

Психіка: Врівноважена. Люди цього типу не намагаються блищати в суспільстві, вони милі і приємні співрозмовники.

Воля: Досить сильна, але схильні до постійних сумнівам.

Збуджуваність: Інтроверти: їх більше цікавить власний внутрішній світ, ніж навколишнє життя. Несміливі, навіть боязкуватого.

Швидкість реакції: З дитинства їх легше переконати аргументами, ніж змусити силою. Ревниві, вимагають від своїх приятелів і подружок вірності і хочуть, щоб вони завжди знаходилися поряд. Найчастіше ставлять дружбу вище любові.

Поле діяльності: Нерідко женуться за двома зайцями і навчаються двома спеціальностями одночасно, наприклад точних наук і акторської майстерності.

Фабіан вибирає роботу, оставляющую багато вільного часу для різних захоплень, наприклад для живопису. У них сильно розвинене образне сприйняття, тому вони часто стають акторами.

Інтуїція: Досконала. Часто користуються виразами: «Мені здається, що ...», «У мене таке передчуття, що ...». Вислухуйте їх і не намагайтеся переконувати.

Інтелект: Мають зайво аналітичним складом розуму; уважні до щонайменших подробиць і дрібниць.

Сприйнятливість: У них занадто розвинена уява, тому їх мрії про любов далекі від реальності. Таким чоловікам не вистачає здорової агресивності, напору, вони не вміють самі висловлювати свої почуття і не виносять відкритого прояву їх іншими, наприклад, питань типу: «Ти мене любиш? »

Моральність: Це законослухняні люди. Дуже віддані сім'ї, навіть якщо здається, що «тримаються на дистанції». Боляче переживають зради друзів.

Здоров'я: Середня. Їм необхідно дотримуватися добре збалансованої дієти, займатися спортом, приймати водні процедури. Рекомендується стежити за зубами і кишечником.

Сексуальність: Це неприємна для них тема, про яку вони не хочуть говорити, хоча з юнацького віку відчувають проблеми в цій галузі. Відчувають розлад між внутрішньої сприйнятливістю, чутливістю і сексуальністю і тому відчувають якусь тривогу.

Активність: Середня, і завдяки цьому вони не стають авантюристами.

Товариськість: тираничность.

Фабіан завжди бездоганно одягнений, приймає гостей кілька церемонно. Певною мірою їм властивий снобізм.

Висновок: Хоча такі люди чарівні, батьки та педагоги не повинні обманюватися. Зовнішнє враження не завжди вірно.