Значення імені «Фелікс»

Походження: Фелікс з латинської - «щасливий».

Іменини: 7 лютого.

Похідні: Феля, Еля.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Товариськість, інтуїція, сексуальність, моральність.

Тотемна рослина: Бук.

Тотемна тварина: Тунець.

Знак: Водолій.

Тип: Подібно морю, яке з спокійного і незворушного може стати здибленим ібурхливим, ці чоловіки двулики і схожі то на безтурботного гондольєра, виспівували любовні романси, то на моряка, що рятується після корабельної аварії у відкритому морі.

Психіка: Схильні замикатися в собі і відкладати справи на потім. Таять у собі якості сильної людини, здатного схопити кермо і врятувати ситуацію, але для цього корабель повинен вже дійсно йти на дно!

Воля: «Воля? А що це таке? - Вигукнуть вони. - А якщо я вільний нічого не робити? »

Збуджуваність: Слабка.

Швидкість реакції: Замедленная, ще слабше, ніж воля.

Поле діяльності: Живуть за прислів'ям: «Спешімедленно! »Захоплюються навчанням, потім кидають її, незважаючи на це, їм вдається домогтися певних результатів. У цих чоловіків завжди проблеми з вибором професії. Цікавляться політикою, стають чудовими музикантами, можлива кар'єра податкового інспектора, митника або поліцейського.

Інтуїція: передчуття наближення житейську бурю краще, ніж альбатрос на море ...

Інтелект: Фелікс має аналітичний склад розуму, тому відволікається на дрібниці і не помічає головного.

Сприйнятливість: Це чутливі тирани, які обволікають вас ніжністю і паралізують волю. Їхні дружини часто замислюються: чому вони вийшли заміж за них: чи то за пристрасної любові, то відчуваючи ніжність до них, чи то з бажання жити комфортно.

Моральність: «Навіщо ускладнювати собі життя? - Скажуть вони. - Стільки людей загинуло через те, що не захотіло спокійно сидіти у своїй квартирі! »

Здоров'я: Задовільне, хоча вони легко втомлюються. Як правило, ці чоловіки дуже люблять солодке, тому їм загрожує надмірна повнота, крім того, вони повинні завжди пам'ятати про свої зуби.

Сексуальність: Біда жінці, яка погано готує! Дорога до серця таких чоловіків лежить тільки через шлунок. Жінки для них - це ланцюги, які будуть приковувати їх все життя.

Активність: Як же не люблять вони це слово!

Товариськість: Прийом гостей для них приємне захід, де в рівній мірі приємні і насолоду їжею, і цікава бесіда.

Висновок: Батьки і вихователі, ви можете взяти таку дитину за комір і трясти його, поки не відбудеться чудо!

Товариськість. Дуже товариські, особливо коли бувають в хорошому настрої, що трапляється не надто часто.

Фелікс не любить відмовлятися від старих прихильностей.

Характеристика: Здоров'я задовільний. Дуже швидко втомлюється, і йому потрібно тривалий сон. Необхідно дбати про губах і зубах, берегти слабкі легені, стежити за нестійкою нервовою системою. Розташований до повноти, не рекомендується зловживати солодким. Суперечливий, в ньому живуть дві людини. Має схильність замикатися в собі і кидати всі справи. Сильна особистість - здатний в критичну хвилину взяти керування на себе, але для цього ситуація має бути безнадійної. У нього велика сила волі, проте він рідко її виявляє, бо мало що може його зацікавити так, щоб він став діяльним. Збудливість слабка: він для цього занадто пасивний. Завжди виникає проблема з рішенням важких питань.

Фелікс довго вибирає собі професію. Він захоплюється навчанням, потім несподівано все кидає. Цікавиться політикою, але вона йому швидко набридає. Може стати чудовим музикантом, однак його слід постійно контролювати і направляти. Перед ним відкрита можливість бути охоронцем податкових законів, у нього талант митника або поліцейського. Реакція у Фелікса уповільнена, але його завзятість при бажанні творить чудеса. Розвинена інтуїція: передбачає загрожують неприємності задовго до звершення. Кілька уповільнена кмітливість. Володіючи аналітичним складом розуму, все-таки схильний відволікатися на численні дрібниці, відходячи від головного.

Фелікс - чутливий тиран, почуття якого обволікають вас ніжністю і паралізують. Його дружина завжди перебуває в сумніві - чи правильно вона вчинила, коли вийшла за нього заміж, що нею керувало в той період. Він не ускладнює своє життя роздумами про моральність, його це не стосується. Сексуальність його залежить від того, як щільно він поїв. Якщо жінка добре готує, Фелікс не може не удостоїти її своєю увагою. Жінка для нього - ланцюг, яка буде приковувати все життя, а перша ланка цього ланцюга - його мати. Активність? Саме слово приводить його в шоковий стан, знову треба жертвувати своїм спокоєм і щось предпрініматьГо! степріімен, якщо цей захід буде супроводжуватися насолодою від їжі і приємним ненав'язливим розмовою. Батьки повинні постійно струшувати синка, поки не відбудеться чудо, і він не стане цікавитися всім, що відбувається і не захоче що-небудь вчинити, так як він дуже талановитий. (Може стати художником, юристом, танцівником, математиком. )

«Зимовий» Фелікс: лякає батьків своєю наполегливою нічогонеробленням, але аж ніяк не безхарактерністю.

«Осінній»: понад діяльний, але лише в тих ситуаціях, коли змушує себе зрозуміти всю вигоду планованого заходу.

«Літній»: ледачий, але пихатий. Не дозволить будь-кому говорити про свої слабкі сторони характеру.

«Весняний» Фелікс: самолюбив, грайливий і хитрий, любить лестощі, навіть якщо вона невиправдана.

Підходить ім'я до батькові: Тарасович, Робертович, Стефанович, Олегович, Мстиславович.

Дивіться також значення батькові: Феліксівна і Феліксович.