Значення імені «Філіп»

Від грецького люблячий коней Це яскрава, динамічна натура, що володіє ясним розумом, прекрасною інтуїцією, добре розвиненою уявою і відмінними організаторськими здібностями. Він не з тих, хто береться за будь-яку працю. Віддає перевагу керівну роботу. Для досягнення успіхів Філіпу потрібно навчитися приймати рішення. Сформувався кругозір і інтуїція підносять його високо службовими сходами. Привабливий, до того ж наділений незрозумілою притягальною силою це людина крайнощів.

Філіп може беззавітно полюбити і так само щиро розтоптати свої почуття. Іноді в ньому беруть гору ніжні і гарячі боку його натури, а іноді - низинні, тужливі й сумні. Ця непередбачуваність робить Філіпа важким у спілкуванні людиною. Схильний до алкоголю і наркотиків. Філліпп претит все буденне і монотонне. Одружується або занадто рано, або дуже пізно. Ранній шлюб часто буває невдалим - Філіп ревнивий, скупуватий, брезглів. У дружини вибирає спокійну, поступливу жінку. Добре ладить з батьками дружини. Тотемним твариною вважається ібіс, тотемною рослиною - акація. Основні риси - воля, активність, інтелект, товариськість. Навіть у похилому віці не відмовляється від пригод і авантюр. Дуже вразливий. Олично володіє собою, але не слід зловживати терпінням. Володіє також вродженим почуттям порядності, про який не замислюється. Вельми активний і динамічний. Йому вдається об'єктивним, а якщо іноді й нав'язує свої рішення, то лише для того, щоб примусити підлеглих працювати з повною віддачею. Здрово просто чудове. Таким людям потрібно лише повітря, сонце, відпочинок на морі, хоча не завадить постежити за функціонуванням системи внутрішньої секреції. Енергетика, карма імені Щоб краще зрозуміти це ім'я, треба, напевно, заглянути в самі корені словотворення, коли первісна людина, даючи назви небудь предметів і явищ намагався звуками передати свої почуття і відчуття, пов'язані з цими явищами. Тому спочатку вже в самій назві можна було вловити характеристику предмета. Звичайно, відчуття сучасної людини далеко пішли від стадії первісності, проте в деяких словах, особливо в тих, які пов'язані з дитинством, цей взаємозв'язок ще збереглася. Так вже вийшло, що в російській звучанні ім'я Філіп співзвучно не тільки слову схлип, але навіть і самому звуковому супроводу цього сльозогінного процесу. Безумовно, у дорослої людини голова забита мільйонами всіляких думок, а ось дитиною таке співзвуччя може сприйматися дуже гостро.

Навряд чи на нього правильно подіє батьківський крик душі: Ну, не плач, Філіп! - Скоріше, від цього дитина розридається ще сильніше. Приблизно так само звук поточної води може Провокувати у дитини бажання на горщик. Одним словом, російська дитина з таким ім'ям може в дитинстві бути надто плаксивою. Це дуже важливий момент, оскільки маленький Філя може попросту звикнути сльозами домагатися свого від батьків, перетворюючись поступово в звичайного балуваного егоїста. Звичайно, з віком плаксивість проходить, а от Образливість, швидше за все, може залишитися. Шкода, що ім'я не передбачає достатню терплячість і твердість, однак, навіть якщо ці якості і не були в ньому розвинені в процесі виховання, життя все одно навчить Філіпа триматися в суспільстві, де надмірна образливість рідко коли знаходить розуміння. Найчастіше несхильний до агресії Філіп воліє ховати свої образи від оточуючих, а ось в колі своїх близьких вони можуть проявитися в повний зріст, неабияк затьмаривши сімейні відносини. При достатній рухливості імені дуже ймовірно, що в домашній обстановці настрій Філіпа може протягом одного тільки дня мінятися від веселої грайливості до смертної образи і назад, що, погодьтеся, витримати вкрай важко. Винятки становлять лише ті випадки, коли Філ все ж долає надмірну емоційність і намагається перш виправдати людину, а вже потім тільки ображатися. Але як би там не було, проте дитячі образи з віком знаходять собі ще один прояв - велике самолюбство Філіпа. Особливо гостро це проявляється, якщо змучені Філіна сльозами батьки в дитинстві починали йому потурати і привчили до того, що він завжди був у центрі уваги. У цьому випадку це відіб'ється на честолюбних планах Філіпа. Швидше за все, він буде намагатися вибрати собі таку професію, яка дозволить йому бути завжди на виду і відчувати свою важливість. Це може бути і сцена, і політика, і навіть, за відсутністю кращого, посаду тракториста в колгоспі. Втім, в честолюбстві немає нічого поганого, аби тільки воно не йшло врозріз з інтересами оточуючих, і особливо близьких людей. Секрети спілкування Якщо в компанії Філіп не буде знаходитися в центрі уваги, то, швидше за все, вона йому незабаром набридне. Крім того, часто він дуже погано переносить суспільство тих, хто вважається вище його, не виключено, що він спробує триматися з ними на рівних, а коли це не вийде, здатний розсердитися. При цьому сам він нерідко не проти поговорити з людиною З позиції старшого брата. Як би то не було, проте в спілкуванні з ним постарайтеся не забувати про його сильною емоційності.