Значення імені «Геннадій»

Походження: Походить від давньогрецького слова «геннадас» - благородний, родовитий, благородного походження.

Значення: Гаряче і швидке, але не дуже хороше ім'я. Воно сприймається як щось маленьке, вугласте, але веселе. У містах це ім'я з'являється в одиничних випадках, на селі - дещо частіше.

Іменини: 22 лютого, 5 лютого, 5 квітня, 5 червня, 5 липня, 13 вересня, 30 листопада, 17 грудня, 18 грудня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Сатурн.

Колір імені: Зелений, червоний і зеленувато-блакитний.

Камінь-талісман: Циркон.

Рослина: Олеандр, беладона.

Тварина: Пелікан.

Основні риси: Дратівливий, индивидуалистичен, «собі на умі».

Тип: Делікатний, відторгає грубість.

Ім'я та характер: Володіє складним характером. Любить привертати увагу. Лукавий і ненадійний. Обожнює прибрехати, да настільки красиво і натхненно, що навіть ошукані скоро все прощають. Від найменшої похвали зазнається, в той же час болісно реагує на критику. До того охайний, що неохайність дружини може призвести до розлучення. До старості стає буркотливим, але більш добродушним.

Доля: З дитинства вміє пристосовуватися до обставин. Добре відчуває, на кого і як можна подіяти - і зберігає це вміння на все життя.

Психіка: Непростий, невловимий темперамент, часто з непередбачуваною реакцією на зовнішні впливи. Характерне поєднання психоемоційних ознак не дозволяє надто оптимістично судити про власника цього імені. Проте Геннадій - оптиміст. Ця якість виникає не від вродженої веселості, а від побоювання зазирнути глибше і розібратися в навколишньому. Оптимісту жити спокійніше.

Інтуїція, інтелект: За справу Геннадій береться охоче і докладає для досягнення успіху багато зусиль. Але його необов'язковість, метушливість і слабка інтуїція роблять цей успіх проблематичним. Таких людей називають товстошкірими - вони флегматичні і слабо реагують на неприємності. Тонкощі почуттів від них чекати не доводиться.

Моральність: Досить байдуже ставиться до старим батькам. Водиться за ним і деяка забудькуватість, коли треба віддавати борги. Цікаво, що Геннадій невеликого зростання зазвичай складніше за характером, більш лукавий і ненадійний, ніж його високий тезка.

Здоров'я: Міцне. Веде активний спосіб життя.

Сексуальність: З коханими складаються складні відносини. У сексі шукає хтивості і душевного заспокоєння. Терплячий і уважний до партнерки, але вимагає від неї повної віддачі. Надзвичайно ласкоз і винахідливий в еротичних іграх, для нього вони - і спорт, і задоволення. Одночасно він може бути і мучителем, який доставляє жінці душевні страждання. Любовна прелюдія для Геннадія - це спосіб вивчити жінку. Він чуйно прислухається до її еротичних переживань, сам займаючись від її пристрасті. Більше за інших йому підходять Анна Олена Інна Анастасія Марина Олеся Кіра Лідія та Ірина. Підвищеною сексуальністю володіє Геннадій Борисович.

Шлюб: Майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Вимагає від дружини обов'язкового виконання різноманітних капризів і примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не такий вже поганий.

Сприятливі союзи: з ним у шлюбі у Валентини, Віри, Ірини, Лідії, Любові, Майї, Наталії, Ольги.

Несприятливі союзи: з Ангеліною, Віолеттою, Оксаною, Риммою, Тамарою і Тетяною.

Захоплення: Цінує затишок і комфорт. Любить посидіти за добре сервірованим столом.

Поле діяльності: Пройшовши через численні невдачі, Геннадій зазвичай влаштовується на не дуже прибуткову, але спокійну роботу і всю енергію присвячує благополуччю сім'ї, вступаючи за принципом: все в будинок, нічого з дому.

Бізнес: Геннадій заповзятливий. Завжди рветься в перші ряди, іноді безсоромно працюючи ліктями. Вміє заробляти і з толком витрачати гроші, намагаючись викликати у людей заздрість, бо й сам заздрісний. Найбільш щасливі в бізнесі ті Геннадії, батьків яких звуть Василем, Іваном або Петром.

Знаменитості: Бортников, Бурбуліс, Зюганов, Кам'яний, Литовченко, Логофет, Назаров, Невельской, Різдвяний, Савельєв, Селезньов, Стрекалов, Хазанов.

Дивіться також значення батькові: Геннадіївна і Геннадійович.