Значення імені «Герман»

Походження: Герман від латинського - «Єдинородний німець».

Іменини: 13 лютого, 25 травня, 11, 20 липня, 12 серпня, 24 вересня, 19, 26 листопада.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Збудливість, швидкість реакції, товариськість, інтуїція.

Тотемна рослина: Бересклет.

Тотемна тварина: Газель.

Знак: Близнюки.

Тип: За характером ці люди діляться на дві групи: ті, хто прив'язані до свого будинку, як їх тотемна рослина бересклет, і більше непосидючі і рішучі з деякими рисами жіночого характеру, схожі на свій тотем - газель.

Психіка: Вони інтроверти і часто замикаються в собі, але в той же час їм властивий якийсь ексгібіціонізм - в тому сенсі, що люблять вивертатися навиворіт. Розповідають про себе численні історії, найчастіше вигадані.

Воля: Дуже слабка.

Збуджуваність: Такі чоловіки ведуть неврівноважену, богемне життя.

Герман дуже вразливий, психіка нестійка, схильна злетів і падінь.

Швидкість реакції: Надмірна. Занадто чутливі до невдач. У них багато прихильностей, часто сумнівних. Батьки повинні постаратися, щоб їх хлопчики вели здоровий спосіб життя.

Поле діяльності: Навчання для них - це відкриття світу і його проблем, пізнання книжкових істин. Їм важко зосередитися, тому батькам корисно постежити за навчанням своїх синів. Деякі з них володіють чудовим уявою і досягають успіху на артистичному терені або в музиці.

Інтуїція: Мають інтуїцію жіночого типу.

Інтелект: У них аналітичний тип мислення.

Сприйнятливість: Тут повною мірою виявляється суперечливість натури таких людей. Їм необхідно своє власне гніздо, і якщо не вдається звити його, то вдаються до допомоги сім'ї, особливо матері. Але як тільки фортуна посміхнеться їм, можуть залишити його і відправитися в світ.

Моральність: У своїх вчинках не керуються моральними принципами; Було б добре з дитинства вчити цих хлопчиків, як вони повинні вести себе в певних ситуаціях, щоб не втрачати голову, коли стикаєшся з труднощами.

Здоров'я: Не дуже гарне. Часто спекулюють своїм поганим здоров'ям, щоб привернути до себе увагу. Слабкі місця - легені, серце і нервова система.

Сексуальність: У таких чоловіків зовсім відсутні руйнівні тенденції. Їх сексуальне життя залежить від стану душі та обставин.

Активність: Їх активність носить дещо поверхневий характер. Легко загоряються, будують замки на піску, а потім несподівано повністю втрачають інтерес до справи.

Товариськість: У дитинстві Герман сповнений чарівності, особливо для матері, якій іноді просто зневажають. Дуже товариські, у них багато приятелів, перед якими люблять похвалитися і похизуватися.

Герману найбільш підходять по батькові: Арсенійович, Юрійович, Емільєвич, Максимович, Наумович, Ернестович.

Характеристика: Здоров'я з дитинства не дуже міцне. Нервова система, шлунок, легені, серце - все потребує уваги. Проте хлопчик часто користується своїми недугами, щоб привернути чиюсь співчуття або пропустити шкільні заняття.

Герман прив'язаний до будинку, в якому народився. Він рішучий і відважний, але іноді все ж проявляє слабкість, характерну жіночим натурам. Цей інтроверт нерідко замикається в собі, але в той же час не байдужий до лестощів і компліментів, обожнює виставляти себе напоказ. Розповідає про себе різні цікаві історії, що характеризують його з найкращого боку, але, як правило, все це вигадка.

Воля у Германа: слабка, вихованням його слід займатися батькові. Так як дитина дуже порушимо, життя його нервова і артистична. Він вразливий, у нього нестійка психіка з постійними злетами і падіннями. Зайве чутливий до невдач, часто впадає в зневіру і навіть відчай. Необхідно, щоб ця дитина вів здоровий спосіб життя, а день його був різноманітний і повністю зайнятий. Навчання для Германа - відкриття світу з усіма його проблемами, книги - осягнення істин. Йому важко зосередитися. Батьки повинні стежити за процесом навчання, знати, що його цікавить, і направляти його по правильному шляху.

Він володіє прекрасним уявою, досягає успіхів у галузі музики, танців, моделювання одягу. Інтуїція у нього жіночого типу. Мислення аналітичне. Йому необхідно мати і батьківське гніздо, і особисту власність, він має бути впевнений, що в отчому домі завжди знайде притулок і добре слово. Часто вдається до допомоги матері. Але як тільки удача супроводжує йому, він забуває про батьків і йде.

Герман не керується моральними принципами. З самого дитинства потрібно прищеплювати хлопчикові норми поведінки, вчити триматися в рамках пристойності. Ступінь сексуальності його повністю залежить від стану душі та оточення. Активність у роботі носить дещо поверхневий характер, він легко спалахує небудь ідеєю, будує повітряні замки, а потім несподівано гасне і втрачає всякий інтерес до початої справи. Товариський як дитина, сповнений чарівності, особливо для жіночої статі і найбільше для матері, чиєю любов'ю він користується безсовісним чином. Має багато товаришів, перед якими любить малюватися і хвалитися своїми успіхами. Він сильна людина, але носію цього імені нелегко, воно містить в собі величезні можливості, які важко реалізувати, але й тримати в собі дуже нелегко.

«Зимовий» Герман: більш стійкий перед спокусами різного роду, що не податливий, має свою думку, тяжіє до письменницької діяльності, добре відчуває зміни в моді.

«Осінній»: розважливий, займають його найбільше медицина і мистецтво, може стати скульптором, журналістом. Хороше поєднання має з батькові: Володимирович, Сергійович, Михайлович, Петрович, Олексійович.

«Літній»: натура поетична, це невгамовний фантазер, прекрасний пародист, актор.

«Весняний» Герман: хвалько, але йому є чим пишатися. Він прекрасно танцює, грає на гітарі, заводила в компанії, всіма любимо.

Дивіться також значення батькові: Германівна і Германович.