Значення імені «Грегор»

Особистість Грегора: Ті, хто починають весну.

Колір: Фіолетовий.

Основні риси: Воля, активність, здоров'я.

Тотемна рослина: Шовковиця.

Тотемна тварина: Зозуля.

Знак: Овен.

Тип: Сангвініки, кілька сухуваті. Люблять розмовляти крижаним тоном, який збиває з пантелику і дратує. Втім, це не заважає їм подобатися людям. Бувають мстивими. Свої тверді принципи намагаються нав'язувати іншим, якщо потрібно, то навіть силою. Їх девізом могло б стати вираз: «Бетонна рука в сталевій рукавиці».

Психіка: Чуже життя - головний предмет їхньої цікавості, в цьому сенсі вони екстраверти. Це командири, які тільки й мріють панувати.

Воля: Зазвичай дуже сильна, щоб не сказати деспотична. Владно вимогливі не тільки до оточуючих, але і до самих себе. Але це воля без тіні дипломатії, що породжує драми, сварки і навіть повний розрив відносин.

Збуджуваність: Середня, проте недостатня пристрасність може компенсуватися дотепністю.

Швидкість реакції: Блискавична. Об'єктивні, готові все віддати за ідею, навіть пожертвувати своїми близькими. Не люблять людей, що легко змінюють переконання, як і диваків, вперто стоять на своєму.

Поле діяльності: Здатні працювати в колективі, особливо в «своєму» колективі. Для них важливий результат. Можуть трудитися як у літературній, так і в науковій областях, головне - виконати свою основну місію і реалізувати себе.

Інтуїція: Найчастіше Грегор діє під впливом натхнення, що допомагає їм з блиском вирішувати надзвичайно складні проблеми.

Інтелект: Мають аналітичним розумом. Такі люди - природжені конструктори, вони мають феноменальну пам'ять, надзвичайно допитливі і чуйні.

Сприйнятливість: Чи не виносять несправедливості. Не люблять ходити в улюбленців, але й не бажають бути гірше за своїх братів і сестер.

Моральність: Воліють категоричні заяви типу: «Роби так» або «Так робити не можна». Строгість моральних принципів входить в систему їхніх поглядів.

Здоров'я: Часто нехтують своїм здоров'ям і мало бувають на свіжому повітрі. Через навіженої характеру з ними нерідко трапляються нещастя.

Сексуальність: Не люблять ніяких ускладнень, їх сексуальність можна позначити як «гусарська любов».

Активність: Носії цих імен - справжні бомби. Проблема не в тому, вибухати чи ні, а в тому, коли саме це має відбутися.

Товариськість: Грегор не витрачає час на людей, яким нічого сказати. Такі чоловіки - вірні, надійні, але кілька деспотичні і докучливі приятелі.

Висновок: У житті з ними нелегко, але й нудьгувати не доводиться. Це люди, що домагаються мети, своїм творчим ставленням до роботи сприяють прогресу.