Значення імені «Гнат»

Походження: Ігнатій від грецького - невідомий, невідомий, від латинського - не народжений.

Іменини: 2, 8, січня, 11 лютого, 1, 10 червня, 10 жовтня, 5 листопада.

Похідні: Ігнатко, Ігнаха, Ігнашев, Ігона, Ігоша.

Колір: Жовтий.

Основні риси: Інтелект, інтуїція, моральність, товариськість.

Тотемна рослина: Падуб.

Тотемна тварина: Кашалот.

Знак: Риби.

Тип: Спокійні, ніколи не нервують флегматики. Не люблять поспішати, в їх жилах тече холодна кров. Навіть переживаючи душевну драму, намагаються посміхатися.

Психіка: Врівноважена. Люди цього типу не намагаються блищати в суспільстві, вони милі і приємні співрозмовники.

Воля: Досить сильна, але схильні до постійних сумнівам.

Збуджуваність: Інтроверти: їх більше цікавить власний внутрішній світ, ніж навколишнє життя. Несміливі, навіть боязкуватого.

Швидкість реакції: З дитинства їх легше переконати аргументами, ніж змусити силою.

Гнат ревнивий, вимагає від своїх приятелів і подружок вірності і хоче, щоб вони завжди знаходилися поряд. Найчастіше ставлять дружбу вище любові.

Поле діяльності: Нерідко женуться за двома зайцями і навчаються двома спеціальностями одночасно, наприклад точних наук і акторської майстерності: Вибирають роботу, оставляющую багато вільного часу для різних захоплень, наприклад для живопису. У них сильно розвинене образне сприйняття, тому вони часто стають акторами.

Інтуїція: Досконала. Часто користуються виразами: «Мені здається, що ...», «У мене таке передчуття, що ...». Вислухуйте їх і не намагайтеся переконувати.

Інтелект: Мають зайво аналітичним складом розуму; уважні до щонайменших подробиць і дрібниць.

Сприйнятливість: У них занадто розвинена уява, тому їх мрії про любов далекі від реальності. Таким чоловікам не вистачає здорової агресивності, напору, вони не вміють самі висловлювати свої почуття і не виносять відкритого прояву їх іншими, наприклад, питань типу: «Ти мене любиш? »

Моральність: Це законослухняні люди. Дуже віддані сім'ї, навіть якщо здається, що «тримаються на дистанції». Боляче переживають зради друзів.

Здоров'я: Середня. Їм необхідно дотримуватися добре збалансованої дієти, займатися спортом, приймати водні процедури. Рекомендується стежити за зубами і кишечником.

Сексуальність: Це неприємна для них тема, про яку вони не хочуть говорити, хоча з юнацького віку відчувають проблеми в цій галузі. Відчувають розлад між внутрішньої сприйнятливістю, чутливістю і сексуальністю і тому відчувають якусь тривогу.

Активність: Середня, і завдяки цьому Гнат не стає авантюристом.

Товариськість: тираничность. Завжди бездоганно одягнені, приймають гостей кілька церемонно. Певною мірою їм властивий снобізм.

Характеристика: Гнат норовливий. З вигляду простий і нехитрий, він може спантеличити друга спробою шантажу, правда, поки ще безневинного. Кілька нахабнуватий. Вчителі поважають його за начитаність і ерудицію. Товариші недолюблюють за жадібність і бажання всіма керувати. Це здібна людина і проявляє свої здібності у всіх областях. Але працювати з натхненням не буде - тільки «від дзвінка до дзвінка», а якщо можливо, спробує звалити свою роботу на інших. Будинки розводить різних рибок, папужок, хом'ячків, черепах, але часом не проти вигідно їх продати. Любить читати історичні романи. Від дітей вимагає беззаперечного підпорядкування, може і отшлепать неслухняну дитину. Засліплений пристрастю, Гнат цілком здатний вдатися і до насильства, а в стані ревнощів поводиться круто, не рахуючись з обставинами. Бурхливий темперамент і емоційність періодично змінюються замкнутістю і похмурістю, і тоді він годинами може бурчати з незначного приводу, наприклад, через не пришитою гудзики. Він влюбчів, але бурхливо спалахує почуття швидко гасне і верх бере розсудливість. До розлучення, у всякому разі, доходить вкрай рідко, оскільки Гнат не любить кардинальних змін у своєму житті. Будучи лідером в сім'ї, нетерпимо ставиться до будь-яких спроб позбавити його цієї ролі. Разом з тим він не бачить нічого поганого в тому, щоб приготувати собі сніданок або погладити сорочку. П'є помірно. Любитель щільно поїсти. За його хорошим ставленням до батьків дружини часто криються корисливі міркування.

Особливо важкі в спілкуванні Ігнатій з батькові: Олегович, Миколайович, Дмитрович, а також «зимовий» Гнат Борисович.

Вдало складеться шлюб з: Євгенією, Зінаїдою, Наталією, Ольгою, Софією.

Невдало: з Антоніною, Борислава Варварою, Галиною, Діною, Клавдією, Лілією, Любов'ю, Майєю, Ніною, Юлією, Яною.

Зовсім погано: з Оксаною.

Дивіться також значення батькові: Гнатівна і Гнатович.