Значення імені «Ігор»

Походження: Слов'янське ім'я Ігор - раннє запозичення древнескандинавского слова «Інгварр» («Інг» - бог родючості, «Варр» - обачний, дбайливий);

Давньоруської «Ін (ь) гвара» (охороняти ім'я Бога), що трактується як воїнство, сила, войовничий. Спочатку - одне з імен-епітетів Бога-громовержця.

Значення: Хороше, красиве, просте ім'я. Але в наш час цим ім'ям нарікають дітей не так вже й часто.

Іменини: 18 июня, 2 жовтня

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Марс.

Колір імені: Червоний, сіро-блакитний, синій і білий.

Камінь-талісман: Берил.

Рослина: Верба, граб, маргаритка.

Тварина: Слон, горобець.

Основні риси: Різнобічність, воля, активність, моральність, діяльність.

Тип: У постійному прагненні до мети. Нагадує свого тотемного тварини - слона, який продирається крізь гущавину, мнучи все на своєму шляху. Однак може зайти надто далеко.

Ім'я та характер: Ігор - людина горда і бажає досягти всього власною працею. Не любить розпущених людей, хоча сам аж ніяк не зразок обов'язковості. Він терплячий і працьовитий, але до певної межі. Може збитися з шляху і нічого не досягти в житті, незважаючи на багаті задатки.

Ігор упертий, не дуже легко сходиться з людьми і швидко з ними розлучається. Його фантазії завжди придушують реальні можливості. Характер суперечливий.

Доля: Ігор стійок в нещастях і завжди сприймає їх як щось тимчасове і минуще. Саме тому його неможливо вибити з сідла і взагалі «переламати життя» - він підніметься знову і знову. Йому властиво випробовувати долю, його тягне ризик, адже по натурі він гравець. Дорого йому обходиться і необачність у розмові. Біда в тому, що іноді Ігор говорить і робить, а вже потім думає.

Психіка: Йому необхідна чітко поставлена ​​мета. Але воліє йти до неї напролом. Не прощає людям їх слабкості.

Ігор рвучкий, однак не дає захопити себе. За темпераментом - сангвінік, товариський, контактний, з дещо завищеною самооцінкою і схильністю до самозамилування.

Інтуїція: Може обходитися без неї.

Інтелект: Здатний як до аналізу, так і до узагальнень. Його розумові здібності не ярки, в очі не кидаються. Відрізняючись гарною пам'яттю, Ігор пам'ятає подробиці з книг і розповідей рідних, які він читав або чув ще в дитинстві. Одним словом, рівень інтелекту у нього хороший. Правда, він іноді забуває, куди поклав ключі, і втрачає рукавички.

Моральність: З однаковою суворістю відноситься і до себе, і до інших. Уразливий. Ніжний мно-Голюб, проте пристрасть не застеляє йому очей.

Здоров'я: Веде напружене життя. Часто болить горло, можливо, тому він дратівливий і впертий. Його слабкі місця - кістки і печінка.

Сексуальність: Ігор - дуже складна натура, в сексі ідеалістичний і романтичний, цінує сталість. Вельми дипломатичний. Може схилити жінку до статевого контакту так майстерно і непомітно, що вона і сама не зрозуміє, як це трапилося. Взагалі, дуже сексуальний, незважаючи на деяку холодність. Взаєморозуміння й любов швидше за все знаходить з Оленою, Наталією, Адою, Вікторією, Юлією, Еддою, Луїзою, Ганною та Оксаною. Підвищеною сексуальністю володіє Ігор Едуардович.

Шлюб: Успіхом у жінок користується і сам приділяє їм велику увагу. Надмірно ревнивий, у шлюбі прагне до лідерства, нав'язує свою думку.

Сприятливі союзи: Ангеліна Вероніка Вікторія Олена Ірина Наталя Оксана та Олеся.

Несприятливі союзи: з Аллою, Анжелою, Єлизаветою, Любов'ю, Людмилою, Ольгою, Поліною, Раїсою, Тамарою і Тетяною.

Захоплення: Вранці дуже любить поспати. Займається спортом. Якщо настрій хороший, важко знайти людину приємніше. Легкий на підйом.

Поле діяльності: Може стати інженером і токарем, юристом і водієм, учителем і тренером, може отримати популярність як філософ чи вчений. Здатний проявити себе і в громадській діяльності. Часто вибирає кар'єру дипломата, воєначальника, актора.

Бізнес: Уникає необов'язкових людей. Висока професійна підготовка і сумлінність в роботі властиві більшості Ігорів. Заважають йому тільки зайві довірливість і відвертість у спілкуванні з малознайомими людьми. Критично сприймає судження інших, а сам виробляє власні погляди. Чесність воліє честолюбству. Влада проявляє послідовно, до слави прохолодний. Щасливими підприємцями стають ті Игори, батьків яких звуть так: Олександр Анатолій Василь, Віталій Володимир Геннадій Григорій, Євгеній, Іван Костянтин Леонід Михайло та Сергій.

Знаменитості: Безродний, Бєланов, Бобрін, Белза, Горбачов, Грабар, Дмитрієв, Добровольський, Дудинський, Іллінський, Иртеньев, Касатонов, Кваша, Кіо, Кирилов, Костолевський, Крутой, Курчатов, Ледогоров, Лотарев (Северянин), Моїсеєв, Наджі, Нетто, Миколаїв, Ровнягін, Романов, Саруханов, Сікорський, Стравінський, Сукачов, Тамм.

З історії: Ігор - ім'я багатьох російських князів X-XII ст. На час князювання Ігоря Рюриковича (912 г. ) Відноситься укладання договору з греками «про світ вічне». Згубило його користолюбство. Древляни прив'язали його до верхівок двох нахилених дерев, а потім відпустили їх.

Ігор Святославич (1150-1202) відомий нещасним походом в Половецьку землю («Слово о полку Ігоревім»).

Дивіться також значення батькові: Ігорівна та Ігорович.