Значення імені «Ілля»

Значення, походження: Ілля - російська форма давньоєврейського імені Ілія що означає Яхве - мій Бог, сила божа, фортеця Господня, віруючий.

Красиве, надійне і хороше ім'я, але по психоемоційному враженню - жіночне. Його носій - людина м'яка. Весь набір приємних і позитивних якостей може бути зведений нанівець відсутністю у його володаря сили і потужності.

Дають це ім'я дітям рідко, в місті в десять разів частіше, ніж на селі (у 1970 г. - Одному з тисячі).

Іменини 1 січня, 21 січня, 25 січня, 27 січня, 3 лютого, 13 лютого, 1 березня, 5 квітня, 10 квітня, 23 червня, 2 серпня, 25 серпня, 30 серпня 16 вересня, 26 вересня, 30 вересня, 11 жовтня, 16 листопада, 17 листопада, 22 листопада, 5 грудня, 9 листопада, 18 грудня, 29 грудня, 31 грудня

Зодіак імені: Марс.

Планета: Сонце.

Колір імені: Яскраво-червоний; яскраво-червона поле з синьою смугою.

Камінь-талісман: Алмаз.

Рослина: В'яз, волошка.

Тварина: Соловей.

Основні риси: Іронічно-артистично ^ багатоликий.

Тип: Поглиблена в себе натура. І в той же час здатний до співпереживання.

Ім'я та характер: Ілля товариський, веселий, поступливий, гарний у компаніях, легко знаходить спільну мову з різними людьми. Благородна людина, дуже відданий сім'ї. Може потрапити під вплив друзів і збитися з шляху, але ненадовго. Холодність, зневага для нього нестерпні.

Доля: Ілля завжди допоможе, навчить, пояснить, але, за рідкісним винятком, не впустить нікого у свій внутрішній світ. В його характері багато материнських рис, але в цілому це людина, як би відображає промені яскравого теплого сонця. Недарма у святцях про нього сказано: «Ілля, Бог мій Яхве».

Психіка: Запальний, але отходчів. Гірко карає себе за нестриманість. При всій своїй палкості вміє тримати серце в узді: спершу сов'єт гніздечко, а потім призведе туди улюблену. Іноді з цілком незрозумілих причин бундючиться. І тоді його важко вгамувати. Відхідливість допомагає йому долати часті розчарування і невдачі в справах.

Інтуїція: Добре розвинена. Дозволяє правильно оцінити обстановку і навіть прийняти відповідне рішення. Але от виконувати його чомусь завжди заважають прикрі дрібниці.

Інтелект: Високий. Гарна пам'ять, вміння бачити й оцінювати події з різних боків.

Моральність: Ілля не надто перебірливий у виборі товаришів. Любов стимулює його творчий потенціал.

Здоров'я: Дуже гостро переживає невдачі, особливо інтимні. Йому необхідний певний комфорт. На нього можуть впливати сторонні звуки. Повністю розслабитися йому буває нелегко. Характерна невпевненість у своїх чоловічих достоїнствах.

Сексуальність: Ніжний, уважний і турботливий. Здатний гідно оцінити жінку. Йому важливо, щоб партнерка була душевно близька нього. Це можуть бути Віра Олена Анжела Ірина Софія або Анна.

Шлюб: Сім'я для Іллі - центр Всесвіту. З дітьми він ніжний і добрий.

Сприятливі союзи: з Ганною, Вірою, Наталією та Софією.

Несприятливі союзи: Галина Єлизавета Маргарита і Тетяна.

Захоплення: З великою охотою буде брати участь в будівництві дачі, розведенні городу, ремонті машини, вирощуванні врожаю. Любить подорожувати.

Поле діяльності: Ілля частіше вибирає заняття, не пов'язане з організаторською роботою з людьми. Трапляється й так, що професія вибирає його сама. Він може бути лікарем, учителем, слідчим, слюсарем.

Бізнес: Досить часто стає професіоналом високого класу, але командних висот досягає рідко. Найкращий варіант - коли Ілля працює в парі з колегою, властивості характеру якого доповнюють його власні. Тандем буває прекрасний! Ілля - справжній господар з дитинства. У нього сильно розвинене почуття власності: будь-яку справу, будь-яка гра - його; він організовує їх і як би несе відповідальність за результати. Він улаштовувач по натурі. Добрий, незлобивий, прямий, відверта людина. Він не схильний до мрійливості - воліє швидкий, конкретний результат. Практична реалізація прийнятих рішень вдається йому погано.

Знаменитості: Авербах, Голосів, Глазунов, Кабаков, Кормільцев, Лагутенко, Резник, Рєпін, Фрез, Цимбалар, Чернявський.

Дивіться також значення батькові: Ілліч і Іллівна.