Значення імені «Йосип»

походження: Йосип - ім'я давньоєврейського походження, означає: примноження, прибуток.

Іменини: 8, 13, 17, 27 січня, 8 лютого, 17, 20 квітня, 20 травня, 6 липня, 22, 28, 29 вересня, 18 жовтня, 16 листопада, З грудня.

Похідні: Іося, Осіпка, Ося.

Колір: Червоний.

Основні риси: Воля, активність, сприйнятливість, моральність.

Тотемна рослина: Каштан.

Тотемна тварина: Горлиця.

Знак: Стрілець.

Тип: Це один з найбільш таємничих типів характеру. Вони врівноважені, здатні вирішувати проблеми. Здаються призначеними для якоїсь особливої ​​місії.

Психіка: Їх тотемною рослиною є каштан, що приховує свій плід під колючим шкаралупою, яку можна розбити, лише доклавши зусилля: Тактовні і не піддаються впливу, бо впевнені у своєму призначенні.

Воля: Сильна, але виявляється лише тоді, коли це дійсно необхідно.

Збуджуваність: Служить розуму, а не пристрастям.

Швидкість реакції: Ніколи не вихлюпують своїх емоцій, не виявляючи їх ні гнівом, ні ранящим словом. Об'єктивні, можуть цілком віддатися справі, але без ознак фанатизму.

Поле діяльності: Це старанні учні та студенти. Ми не даємо порад батькам, як їх виховувати, такі хлопчики самі беруть відповідальність за свою долю.

Йосип ретельно вибирає спеціальність і буде завжди там, де необхідний компетентний і безкорислива людина. Цінність професії в їхніх очах визначається не престижністю, а корисністю для суспільства.

Інтуїція: Не мають потреби в ній, так як прекрасно знають, до чого прагнуть.

Інтелект: Глибокий, що дозволяє їм мислити глобально. Мають гарну пам'ять, але не цікаві; створюється враження, що їм не цікаво те, що не пов'язане з їх призначенням.

Сприйнятливість: Несуть оточуючим любов і чуйність. Не люблять звертати на себе увагу.

Моральність: Подібні чоловіки на рідкість високоморальні. Вони не змінюють своїх переконань, не піддаються впливу оточуючих, як у суспільному, так і в особистому житті повинні вірити, що надходять по совісті.

Здоров'я: Дуже гарне. Вважають, що якщо людина хоче чогось досягти, то у нього немає часу хворіти. Слабке місце - органи дихання.

Сексуальність: Ніколи не дозволяють собі піддаватися бажанням, поривів і спокусам.

Активність: Це чоловіки заразливого темпераменту, що випромінюють тепло і доброзичливість. Біля них відігріваються серця.

Товариськість: Якщо такі люди запрошують вас до себе, то для того, щоб обігріти у домашнього вогнища, а не приголомшити пишністю.

Характеристика: У ранньому дитинстві Йосип буває дратівливий. Цьому хлопчикові важко догодити: то каша не та, то іграшка не така. До шкільного віку це якість непомітно проходить. З Йосипів виростають поступливі, добрі, сердечні люди, чуйні на будь-яку біду, завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Вони хороші чоловіки і батьки. Причому у Йосипа зазвичай буває не менше двох дітей, яких він дуже любить і про яких невпинно піклується до кінця своїх днів. Хоча багато Йосипи в першому шлюбі нещасні - їм чомусь попадаються дружини з поганим характером, - другий шлюб, як правило, вдалий. Найчастіше Йосипи працюють в мистецтві і торгівлі. На старості років багато хворіють поліартритом.

Дивіться також значення батькові: Йосипович.