Значення імені «Казимир»

Походження: Рідкісне сьогодні ім'я Казимир - означає: оголошувати, оприлюднити світ. Від чоловічого імені виникло жіноче ім'я Казимира.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, сексуальність, здоров'я, сприйнятливість.

Тотемна рослина: Каштан.

Тотемна тварина: Лось.

Знак: Овен.

Тип: Вони великі життєлюби і дуже активні, тому їм слід дати можливість самореалізуватися. Найкраще цей тип чоловіків можна охарактеризувати словами, які Ромен Роллан вклав в уста свого героя Жана Крістофа, що промовив перед смертю: «Якщо б повернутися, щоб знову боротися».

Психіка: Вони екстраверти, відкриті всьому світу, але іноді здатні до рефлексії. Не піддаються впливу, погрозами від них нічого не доб'єшся, краще постаратися їх зацікавити. Потребують розуміння та любові, хоча справляють враження неприступних.

Воля: Пов'язана з прагненням бути першими, тому особливо сильно проявляється вона в колективі, в спільній роботі.

Збуджуваність: Надзвичайно сильна і сконцентрована на них самих, хоча дуже часто поводяться як альтруїсти.

Швидкість реакції: Казимир приймає дуже близько до серця невдачі, тому не слід дозволяти їм зосереджуватися на них.

Поле діяльності: Їх дуже приваблює медицина, захоплюються нетрадиційними її методами, стають чудовими гінекологами. Якщо вдається дисциплінувати себе, то працюють хірургами, дослідниками, вченими.

Інтуїція: Обдаровані сильною інтуїцією, непогані психологи - будьте з ними щиросерді!

Сприйнятливість: Любов і ненависть зріють в них повільно, але залишаються надовго. Заздрісні.

Інтелект: Мають прекрасною пам'яттю, яка все відзначає і класифікує.

Моральність: Уміють володіти собою, це люди з розвиненим почуттям обов'язку, прекрасні батьки - вимогливі й ласкаві.

Здоров'я: Відмінне, слід тільки уникати перевтоми, переїдання, не зловживати алкоголем і краще не курити. Слабке місце їхнього організму - шлунок.

Сексуальність: Все життя доставляє їм проблеми. Як і їхні тотем, лось, готові битися на смерть за право лідирувати в сексуальному житті.

Активність: Домагаються життєвого успіху, якщо правильно обирають професію.

Товариськість: Казимир воліє працювати, ніж витрачати час на розмови.

Щасливий шлюб Казимира імовірний з тими, кого звуть: Анна Віра Діана Єва Моніка Наталя Роксана Руслана Софія Тереза Ядвіга. Для цієї мети менш підходять: Галина Данута Ізольда Кіра Луїза Роза Руфіна Тетяна.

У Казиміров в дитинстві складний і впертий характер. Доставляють чимало проблем батькам. У них слабкі легені, вчаться непогано, але трохи ледачі. Вони сміливі і навіть задірісти, але це стосується тільки «зимових». Схожі на батьків. Не завжди пунктуальні. Хоча у них багато приятелів, тісно спілкуються вони тільки з одним другом. Займаються спортом. Допитливі не по роках, хитрувато, іноді обманюють батьків.

"Літні": захоплюються футболом і тенісом. Розважливі, обмірковують кожен крок. Вислуховують поради, але роблять по-своєму. Багато читають, воліють книги про подорожі та пригоди.

«Весняні»: колекціонують марки і різні дрібнички, люблять ремонтувати радіоапаратуру й непогано справляються з цим. Часто скаржаться на горло. Одружуються після тридцяти років.

За професією: вони артисти цирку, лікарі, ветеринари, водії, бухгалтери, кравці, механіки швейних машин, електрики, слідчі. У них золоті руки, вони акуратні і все роблять по господарству в будинку. Не люблять виїжджати далеко за межі свого міста. У цілому ж доля не балує їх, однак незважаючи на це вони повні оптимізму.