Значення імені «Христос»

Запальний, чутливий, сприйнятливий. Володіє розвиненою фантазією. Тактовний і делікатний. У дитинстві - тендітний і ніжний хлопчик, потребує серйозної опіки. Слабкий здоров'ям. Гостро реагує на ставлення дорослих, дуже ранимий. Над ним не можна сміятися, жартувати з ним слід обережно, не можна лякати. Він занадто вразливий, все відбивається на його психіці. Гостро потребує любові. Слід частіше хвалити його, заохочувати, проявляти до нього увагу. Його марно примушувати небудь зробити. Якщо людина йому не подобається, нізащо не стане з ним спілкуватися. Друзів вибирає собі сам. У навчанні у нього проблем немає, хлопчик здібний, хоча і не завжди уважний. У Христоса слабка нервова система, він не терпить підвищеного тону, уникає конфліктів.

Христос не вміє правильно розрахувати свої сили, береться відразу за кілька справ і жодне не доводить до кінця. Батькам слід докласти максимум зусиль, щоб навчити його концентрувати увагу на чомусь одному. У хорошому настрої Христос товариський, приємний співрозмовник. Багато читає, здатний засвоїти великий обсяг інформації, володіє / прекрасною пам'яттю. Легко даються Христосу іноземні мови, він дуже музикальний, прекрасно малює, пластичний. Не терпить, коли йому заважають.

Христос виростає вихованою інтелігентною молодою людиною. Вміє вести бесіду, дипломатичний. Багато хто прагне завести з ним дружні стосунки, але Христос мало кого наближає до себе. Зазвичай він має одного-двох відданих друзів. З дитинства Христос захоплюється футболом, велоспортом. Він уважно прислухається до порад близьких, але рішення приймає самостійно. Серйозно підходить до вибору професії, але, закінчивши вуз, може працювати зовсім по іншому профілем.

Христос незалежний і волелюбний, не терпить тиску, не любить нав'язливих людей, особливо жінок. Грудневий Христос - натура високо духовна, витончена. Володіє філософським складом розуму. Сумлінний і акуратний у роботі. Кваліфікований фахівець в різних сферах, має кілька професій.

Професії: інженер-конструктор, художник, архітектор, лікар-хірург, адвокат, перекладач, фармацевт, криміналіст, дипломат, податковий інспектор, спеціаліст з лазерної апаратурі. В екстремальних умовах зібраний, рішучий, надійний. Йому краще працювати в колективі, він не виносить самотності. Реаліст, не любить тих, хто живе ілюзіями.