Значення імені «Кирило»

Від грецького - малий пан.

Маленького Кирила цікавить все: і чому бульбашки в газованій воді піднімаються вгору, і чому він народився один, а друг його - разом з сестричкою. Як тільки навчиться читати, прагне прочитати все, що є в будинку, і завдяки хорошій пам'яті багато прекрасно запам'ятовує. Рано засвоює правила гарної поведінки, вчителі не знають з ним клопоту і часто ставлять у приклад іншим дітям. Однак він егоїст, і однолітки його недолюблюють: Кирило ніколи не підкаже який потрапив у скрутне становище сусідові по парті, не дасть списати контрольну. Честолюбний і всюди прагне бути першим. Колеги часто вважають його кар'єристом. У Кирила найчастіше одна дитина. Може завести породисту красиву собаку, але догляд за нею ляже на плечі дружини. Прагне жити окремо від тещі, з якою відразу ж (і часто - назавжди) встановлюється взаємна неприязнь. Зовні це, правда, майже не проявляється: у Кирила непоганий самоконтроль, і він може приховувати свої почуття.

Кирило відноситься до числа людей з підвищеною самооцінкою. Комплекси неповноцінності йому майже невідомі, якщо ж вони у нього є, то оточуючі про це ніколи не здогадаються. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали своєму розуму, тонкому смаку, манері поводитися, вмінню одягатися. Навіть вибираючи дружину, він думає насамперед про те, яке враження вона справить на оточуючих.

Кирило - великий сперечальник, переконати його в чомусь практично неможливо. У їжі не вибагливий, від допомоги по дому не відмовляється, але й ініціативи особливої ​​не проявляє. Ревнивий. Як правило, дружині не змінює.

Сексуальність імені Кирило Кирило чітко розділяє любов і секс. У сексуальних зв'язках він не тільки шукає чуттєвої насолоди, розслаблення, а й прагне досягти внутрішнього комфорту, душевної рівноваги. Його сексуальна енергія нерідко спрямовується на здійснення задуманих ним планів і є засобом досягнення певної, аж ніяк не сексуальної мети. Він уміє розслаблятися в сексі, поєднувати романтику з еротикою, вносити в статевий акт елементи вигадки, фантазії, ігри. Для Кирила вельми важлива прелюдія парування, в любовних іграх він винахідливий і вміє доставити партнерці максимум насолод. Але не всі Кирили такі, деякі з них нерішучі, можуть губитися у вирішальний момент (зокрема, січневі). Річний Кирило зазвичай хороший собою і честолюбний, останнє дає про себе знати в інтимних стосунках - вони служать для нього в основному засобом утвердитися в своїх чоловічих здібностях. Трапляються і у нього зриви, але переносить він їх спокійно, не впадаючи в паніку. Мабуть, вони, навпаки, надають йому наполегливості в черговий раз взяти своє, надолужити згаяне. Він вміє красиво залицятися, зваблюючи свою партнерку, буквально зачаровуючи її словами.

Кирило добре організована людина, і це його якість проявляється і в інтимних стосунках з жінками. Він не любить спонтанного сексу, сексу на швидку руку, а намагається все спланувати і влаштувати з максимальними зручностями. З партнеркою терплячий, вміє чекати і розуміти її проблеми. Осінній Кирило не терпить, коли жінка нав'язує йому свій план дій, в сексі він повинен відчувати себе лідером, а не веденим.