Значення імені «Костянтин»

Від латинського твердий, постійний. Зростає боязким, тривожним дитиною. Дитячий садок, особливо в перші дні, - проблема, нова вихователька - сльози, увійти в темну кімнату - ні за що. Пізніше, вже підлітком, Костянтин вміло приховує свої страхи, вибираючи для цього жартівливо-іронічний тон спілкування. Зовні доброзичливий і рівний майже з усіма, але назвати його своїм другом може далеко не кожен. Його істинні друзі перевірені роками товариських відносин. Це, як правило, друзі дитинства.

Костянтин - відповідальна та сумлінна людина. При цьому хитрий і впертий. Але справи, якою займається, віддає всю душу. Делікатний. З підлеглими м'який, швидше попросить, ніж накаже. Має схильність до алкоголю. Сильно розвинена уява. Може дратуватися через дрібниці. Характер Костянтина складний і суперечливий, це дивовижна суміш постійності з непостійністю. У нього тонке чуття на те прекрасне, що різною мірою є майже в кожній людині. У нічим не примітною, здавалося б, дівчині він розгледить невидимі навколишнім гідності і буде з величезним завзяттям відкривати ці достоїнства для інших. Коли ж він досягне, нарешті, мети і все, в тому числі і не згодні раніше на шлюб батьки Костянтина, полюблять його обраницю, він відчує до неї охолодження. Така його натура - він не може поділяти думку більшості. Він, крім того, великий любитель вишуканого, хоча нерідко приймає за нього чисто зовнішні атрибути, визнаючи, правда, потім свою помилку. Це означає, що він може захопитися яскравою, ефектною жінкою, усвідомлюючи, що її блиск - показний і за ним ховається душевна і моральна порожнеча. Розлучення Костянтин переносить важко. Незважаючи на це, буває в неодноразових шлюбах. Часом похмурий. Старики люблять Костянтина, а Костянтин - старих. До тещі відноситься насторожено. Дружний з дорослим сином.

Сексуальність ім'я Костянтин Він неймовірний любитель світських розваг і дружніх спілкувань. У Костянтина прагматичне ставлення до сексу - він повинен не відволікати його від виконання інших завдань, які для Костянтина більш важливі, і разом з тим доставляти насолоду. Він досить пристрасний чоловік, інтимна близькість для нього є як би частиною залицяння за жінкою. Його життя - суцільний роман, де не встигне закінчитися один, як починається інший. Не всі його романи бувають зі щасливим кінцем, трапляється, що Костянтин терпить фіаско, але в будь-якій ситуації він не втрачає присутності духу, йому вистачає оптимізму, щоб почати все спочатку.

Костянтин любить зустрічатися з жінкою в обстановці домашнього затишку, де немає ніяких відволікаючих чинників. Близькість де-небудь на лоні природи - це не для нього. В еротичній грі він проявляє велику свободу дій, при цьому прагне, щоб насолоду отримувала і інша сторона. Якщо його партнерка здатна правильно прийняти все, що виходить від Костянтина, і розділити його пристрасть, вона отримає повне сексуальне задоволення. Він любить, коли його пестять, кажуть під час близькості гарячі й ніжні слова - це ще більше надихає його, але домінування жінки Костянтин не терпить. Не кожна жінка може запаморочити йому голову, але якщо це трапляється, він обожнює її, хоча і не дозволяє поставити себе в залежність від неї.

Зимовий Костянтин довго не вирішується одружитися. Зупиняє свій вибір на жінці з достатнім життєвим досвідом і головне - дуже акуратною і охайної. У сім'ї він лідер, не терпить заперечень, вимагає, щоб все йшло так, як визначить він, і, якщо дружина його теж зимова жінка, є всі шанси до того, що цей шлюб буде далеко не безхмарним.

У шлюбі багато Костянтини бувають неодноразово. Таємниця імені Костянтин згідно теорії батька Павла (П.

А. Флоренського) Ні характеру з великим непостійністю, ніж характер Костянтина. У Костянтині найбільш характерний якийсь невмотивований каприз, нетерплячість до буття, в тому числі і до самого себе, нервова реакція на життя, воля до непостійності. Це людина, яка сама не знає, чого він хоче.

Костянтин внутрішньо злитися на весь світ і на себе самого і, поставивши запитання, не дає собі праці вислухати відповідь.

Костянтин - натура обдарована і, головним чином, з тонкою чутливістю до всяких навіюванням. Він пишається своєю чуйністю і звикає вважати її за єдино гідну якість, за ознака переваги. Але не маючи в душі боргу, він взагалі позбавлений переживань, які живуть довго. Нерівний у своїх думках і оцінках, Костянтин нерівна у відносинах до людей.

Його душевний стан нагадує березневу погоду, постійну своєю мінливістю і стійку у своїй нестійкості: за кілька хвилин важко передбачити, що знайде на Костянтина, і не тільки оточуючим, але і йому самому. Все це - і в гарну, і в погану сторону.