Значення імені «Леонард»

Походження: Ім'я Леонард буквально означає - сильний.

Колір: Зелений.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, здоров'я.

Тотемна рослина: Яблуня.

Тотемна тварина: Соболь.

Знак: Ваги.

Тип: Надзвичайно флегматичні. Найзаповітніше бажання таких, як Леонард, - щоб їх поклали під яблуню, де вони очікували б закінчення дня.

Психіка: Їм подобається спілкуватися з людьми, але виключно для того, щоб не відчувати себе самотніми. Любов є сенсом життя цих чоловіків. Їм вдається дивним чином поєднувати почуття, секс, задоволення і лінь ...

Воля: В них немає ні краплі агресивності. Єдине бурхливий прояв почуттів - вираження захоплення.

Збуджуваність: Як і воля, не приносить їм проблем.

Швидкість реакції: За зовнішньою незворушністю криється особистість виразно талановита, часом несподівана, з розвиненою уявою.

Поле діяльності: Живуть за прислів'ям: «Нічого не робити - помилка, а багато працювати - дурість».

Інтуїція: Мають розвиненою інтуїцією.

Інтелект: У них аналітичний склад розуму, вони люблять вдаватися в подробиці, в основному для того, щоб схилити інших прийняти їх точку зору. Вони професіонали, активні в своїй галузі і категорично відмовляються втручатися в чужі справи.

Чутливість: Хочуть любити і бути коханими. Для них був би трагедією шлюб з жінкою холодної, що не чуттєвої. Зворушливо ставляться до дітей і тварин.

Моральність: В цьому відношенні Леонард бездоганний, на думку злостивців - через нестачу активності. Дружба для таких, як він, - справа свята.

Здоров'я: Хороше. Вони отці численного сімейства. Часто їх турбує тиск. Повинні побільше рухатися і остерігатися вживання алкоголю.

Сексуальність: Чи відносять секс до області прекрасного.

Активність: «Навіщо гучні слова? - Скажуть вони. - Давайте краще поговоримо про наші наміри, мрії і плани ... »

Товариськість: Надзвичайно товариські, не можуть жити без друзів.

Характеристика: У ранньому дитинстві часто хворіють респіраторними захворюваннями, доставляючи багато турбот батькам своїм неспокійним, дратівливим і впертим характером. У школі задірісти, люблять сперечатися з вчителями, неуважні. Читають всі, що потрапить у руки, займаються спортом, балетом, відвідують драматичні гуртки. Схожі на матір, характером же - у батька. Ліниві, вранці не проти подовше поспати. З віком характер майже не змінюється.

"Зимові" Леонарди: зі складним характером, вони принципові і конфліктні. Талановиті й прагматичні. Закінчуючи вуз, часто працюють не за фахом. Вони хороші працівники, із задоволенням їздять у відрядження і добре водять машину, але ремонтувати її не люблять. Вибирають професії юриста, лікаря, музиканта, балетмейстера, водія.

У шлюбі їм не щастить, перший шлюб часто закінчується розлученням. У будинку вони лідери. Гостинні. Прагнуть завжди і скрізь бути першими, але в основному це стосується "зимових". Не позбавлені самомилування.

"Літні": одружуються пізно, люблять гульнути на широку ногу, у них багато гарних подружок.

Леонарди «осінні» - хитріший і вміють краще пристосуватися до обставин.

Коли Леонард надумає одружуватися, то наречену йому краще підшукати серед дівчат по імені: Анна Варвара Ірина Леся Любов, Людмила Наталя Оксана Елла. Веста Владлена Діана Зоя Інесса, Кіра Клавдія Оксана Станіслава Юлія йому швидше за все не підійдуть.