Значення імені «Леонтій»

У перекладі з давньогрецької: левиний. З дитинства вперті, хоча в батьків з ними немає особливих проблем. У спілкуванні досить важкі, вибираючи собі друзів, переслідують певну вигоду. Жадібні, не позбавлені кар'єризму, до людей ставляться із зарозумілістю. Дуже схожі на матір.

Освоюють найрізноманітніші професії: столяра й лікаря, адміністратора і слідчого, програміста й педагога, механіка й артиста.

Зимові - жорстокі і дуже ревниві. Одружуються, як правило, пізно. Завжди роблять те, що вважають за потрібне і вигідним для себе. Хоч і одружені, але завжди внутрішньо самотні й замкнуті. Просуваються службовими сходами повільно, тому що не вміють пристосовуватися. Обов'язкові і ніколи нікого не підводять. Гарні чоловіки й батьки. Завжди акуратні в одязі. Краватка - неодмінна приналежність їх туалету. Весняним доводиться в житті нелегко. Вони не дуже товариські. Як правило, ці люди досить інтелігентні, відчувають тягу до знань, багато з них - ерудити. Користуються великим успіхом у жінок і самі приділяють їм підвищену увагу. Але у відповідальних ситуаціях пасують і на серйозні відносини не наважуються. Дружини, як правило, дуже їх ревнують, хоча сім'ю вони ніколи не кидають. Дуже соромливі й намагаються приховати це. Мають гарну інтуїцію.

Леонтій - прекрасний керівник, і колектив, яким він керує, завжди дружний і згуртований. Ім'я Леонтій у перекладі з грецького означає левиний. Заступник імені - священномученик Леонтій Нікейський, відомий своєю надзвичайною стійкістю. У часи тяжких гонінь за віру в Христа не зрікся віри, за що був вигнаний зі свого села, пішов у ліс і до кінця днів своїх прожив відлюдником, відмовляючи собі у всіх життєвих радостях. Слава про нього дійшла до Русі. Після смерті його зарахували до лику святих.

Леонтій незвичайно гарний і шляхетний. Його внутрішню красу НЕ-кожній жінці дано розглянути. Це ім'я наділяє свого господаря чисто земними якостями - такими, як сила, фортеця, працьовитість. Ім'я Леонтій наділяє свого володаря сверхтерпелівостью, чесністю, працьовитістю, тому нехай наполегливість допоможе зробити вам успішну кар'єру, а ваша надійність залучить до вас як можна більше відкритих і щирих друзів, будьте сьогодні як ніколи веселі, велелюбні, сексуальні. Нехай ваша улюблена буде завжди вірна й віддана. У вашому будинку навічно запанують спокій, затишок і краса, щастя, багатство, а надія на майбутнє ніколи не згасає, допомагаючи впевнено йти по життю. Нехай ніч сьогодні буде чарівною казкою, в якій роль принцеси зіграє ваша улюблена жінка, ну а правити балом судилося вам - принцу Леонтію. Любові, щирості, здоров'я і щастя вам!