Значення імені «Лев»

Походження: Походить від латинського слова «лео» - лев і грецького «леон» - лев, цар звірів.

Значення: Дуже приємне ім'я. Різко виділяються показники «хороший», «гарний» і «надійний», але від царя звірів у ньому, мабуть, нічого не залишилося: Лев - «маленький», а Льова - «повільний»

Іменини: 12 січня, 2 лютого, 3 березня, 5 березня, 14 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 24 жовтня, 25 листопада, 20 грудня

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце.

Колір імені: Золотий, трав'янисто-зелений.

Камінь-талісман: Алмаз.

Рослина: Кедр і шипшина.

Тварина: Лев.

Основні риси: У характері переважають доброта і душевність.

Тип: Самодостатній, вчений, далекоглядний.

Ім'я та характер: Терпимо до недоліків людей, гнучкий і дипломатичний. Однаковсе це до пори, до часу. Льва краще не злити - про це завжди повинні пам'ятати його дружина і підлеглі.

Лев відважний до нерозсудливості. Небезпека п'янить його, як вино! Так само безрассуден він і в любові - і це особливо тягне до нього жінок. Він швидкий і рішучий.

Лев завжди доброзичливий до людей, незалежно від звання, посади і «потрібності» їх. А от оточуючі нерідко не відповідають йому тим же. М'якість приймається за слабкість і провокує бажання подивитися на нього звисока, обійти, «відтерти», особливо якщо він є суперником у досягненні успіху. Самого Льва це не дуже хвилює - встиг звикнути. І тільки зрідка накопичилася образа, причому не на якого конкретної людини, а на всіх відразу, кидає у зневіру. Триває воно недовго, і незабаром Лев знову стає самим собою.

Психіка: Лев в основному спокійний і навіть флегматічен. Він екстраверт, що випромінює тепло і готовність прийти на допомогу.

Інтуїція: Добре розвинена, але тільки в межах вузької конкретної області, найчастіше - своєю спеціальністю. Реакція уповільнена, в несподіваних ситуаціях Лев може й розгубитися.

Інтелект: Вище середнього. Але організатор він більш ніж посередній і адміністративних висот не досягає.

Моральність: Цінує спокійне, розмірене, усталену життя і дуже болісно сприймає круті її повороти. Удари долі і біди близьких людей переживає важко. З особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних. Завжди готовий прийти на допомогу старим, дітям, хворим. Вміє відмовитися від бажаного.

Здоров'я: Хороше, хворіє рідко, ніколи не лікується і часто доживає до глибокої старості. До сексу ставиться дуже серйозно, вбачаючи в ньому не тільки джерело радості, а й засіб підтримки здоров'я. Випиває від випадку до випадку, але алкоголіком стає рідко.

Сексуальність: Стурбований статевими проблемами і при найменшій невдачі піддається паніці. Велелюбність, яка іноді відзначається в юнацькі роки, найчастіше пояснюється невпевненістю у своїй потенції. Збудливість і сексуальність Льва трохи нижче середньої. Його романи іноді мирно кінчаються, так нічим і не завершившись. Жінки частіше бачать у ньому надійного друга, ніж сексуального партнера.

Лев цінує міцні любовні відносини. Дуже дорожить партнеркою, з якою у нього встановилися гармонійні відносини. Статева близькість у нього тісно пов'язана з близькістю духовної. Чи не з будь-якою жінкою він може лягти в ліжко, не кожна здатна порушити його. Він періодично змінює партнерок, для нього дуже важлива сексуальність жінки.

Лев не любить холодних жінок. Його еротичні ласки відрізняються вишуканістю, його любовне хтивість дуже глибоко. Він великий майстер по частині любовних ігор. Найбільше шансів для гармонійних сексуальних відносин у Льва з Наталією, Аллою, Ольгою, Роксаною, Беллою, Ганною і Міррою. Підвищеною сексуальністю володіють Лев Михайлович і Лев Борисович.

Шлюб: Як правило, Льву не вистачає самовпевненості у відносинах з жінкою. Інтимні стосунки з дружиною складаються важко. Нерідко вона намагається підпорядкувати його собі, чого він ніяк не може допустити. У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту, надає великого значення сексуальних відносин. Леви не скандалісти, проте в дружини їм чомусь попадаються досить імпульсивні особи.

Сприятливі союзи: Авророю, Агніей, Ганною, Ад ой, Бетою, Вікторією, Діною, Іриною, Клавдією, Ольгою, Поліною, Тамарою, Елеонорою і Еллою.

Несприятливі союзи: Агнеса Лідія Марина Оксана або Олеся.

Захоплення: Із задоволенням займається плаванням, любить ловити рибу і збирати гриби, а також грати з дітьми в рухливі ігри.

Поле діяльності: Часто вибирає професію лікаря.

Бізнес: Лев чесний, має організаторські здібності. Наполегливий у досягненні мети, вельми сумлінний у справах і обіцянках. Завдяки цим якостям з часом займає непогане положення в суспільстві. У нього мало заздрісників і недоброзичливців. Найбільших успіхів у бізнесі домагається Лев Петрович.

Знаменитості: Аннинский, Арцимович, Барашков, Голіцин, Дуров, Данилевич, Куліджанов, Кулешов, Кербель, Ландау, Лещенко, Новоженов, Ошанін, Овсянніков, Овчинников, Понтрягин, Руднєв, Ревуц-кий, Толстой, Троцький, Степанов, Успенський, Шевяков, Шульгін, Яшин.

Дивіться також значення батькові: Львівна і Львович.