Значення імені «Людвіг»

Колір: Червоний.

Основні риси: Збудливість, інтуїція, інтелект, сексуальність.

Тотемна рослина: Пшениця.

Тотемна тварина: Соловей.

Знак: Рак.

Тип: Це люди, які здатні не тільки висувати цікаві ідеї, але й, що особливо цінно, втілювати їх у життя. Якщо їм потрібні помічники, вони дуже ретельно підбирають їх.

Психіка: Жити з ними буває важко, тому що невідомо, яка з сторін їх особистості проявиться в даний момент.

Воля: Чудово починають справу, але не завжди вистачає сили волі довести його до кінця.

Збуджуваність: Сильна, але вони не дозволяють емоціям брати над собою верх.

Швидкість реакції: Людвіг незвичайно дратується, коли хтось не згоден з їх точкою зору, і просто впадає в лють, коли хтось критикує його вчинки.

Поле діяльності: Це науковці, актори, письменники, працівники реклами, керівники всіх рівнів, здатні охопити уважним поглядом проблему в цілому. Їх приваблює робота, де необхідні творчість і талант втілення.

Інтуїція: Такі люди надзвичайно чутливі, здатні оцінити людину з першого погляду. Їх інтуїція порівнянна з уявою великих поетів і винахідників.

Інтелект: Мають одночасно синтетичним і аналітичним складом мислення, що дає простір їх розумовим здібностям, особливо у вирішенні складних і заплутаних проблем.

Сприйнятливість: З одного боку, занадто чутливі і вразливі, з іншого - не хочуть, щоб це якось впливало на їх роботу.

Моральність: Не потрібно ставити таким чоловікам в провину, що моральні норми здаються їм занадто суворими й стесняющими свободу. Поети і творці живуть в іншому вимірі і не вписуються в звичайні рамки.

Здоров'я: Хороше, але для збереження душевної рівноваги їм необхідний спокійний уклад життя. Схильні до нервових стресів, їм показаний тривалий сон. Слабкі частини організму: нервова і сечостатева системи.

Сексуальність: Ці чоловіки більше прислухаються до своїх відчуттів, ніж до бажань. Їх сексуальність повністю залежить від почуттів, які вони відчувають до партнера: недоліки останніх ведуть до ослаблення сексуальності.

Активність: Людвіг будує стільки планів, що підвищена активність просто ниспослана їм Господом Богом.

Товариськість: Спілкування з ними нагадує спілкування з королем Людовіком. Люблять приймати гостей з помпою. Одягаються дуже вишукано.

Характеристика: Своїм неспокійним характером ці хлопчики приносять багато хвилювань всій родині, але особливо дістається матері. Вони сміливі: п'ятирічний Людвіг може без страху погладити саму грізну собаку. Вперті, не люблять, коли їм роблять зауваження. Займаються футболом, боротьбою, але не завжди досягають високих результатів. Великі любителі пригодницьких романів. У зрілому віці дуже емоційні.

"Зимові": дуже вперті, сперечальники, в суперечці доходять до стану афекту, доводити їм щось майже неможливо. Поборники всього нового, не бояться братися за важку справу. Комунікабельні: у них в будь-якому місті друзі.

"Літні": добрі і поступливі.

Працює Людвіг: масажистами й інженерами, художниками та архітекторами, програмістами, слідчими й артистами, операторами й економістами. Як правило, у них міцна і благополучна сім'я. Люблять широко приймати гостей і самим ходити в гості; взагалі це «компанійські» люди.

Анна Віра Любов Раїса Роза Світлана Стелла Тамара Ельвіра Емма - одна з цих жінок неодмінно принесе щастя Людвігу, чого не можна сказати про Беллі, Владлені, Діані, Єлизаветі, Зінаїді, Марині або Роксані.