Значення імені «Максим»

Від латинського - превеликий, найбільший. Ні батьки, ні вчителі не знають з цим хлопчиком клопоту і покладають на нього чимало надій.

Чим тільки не цікавиться Максим: він колекціонує марки, читає книги, не передбачені програмою, ходить на дитячі спектаклі. У нього багата уява і різноманітні знання. Але от у дорослого Максима не все ладиться. Біда в тому, що йому не вистачає вольових якостей, він не впевнений у собі, у справах йому бракує завзятості й напористості. У нього відсутні пробивні здібності, а віру в успіх підточує звичка у всьому сумніватися. Добре, якщо поруч із ним є людина, що розуміє його і надає йому моральну підтримку.

Максим живе з відкритою душею, він доброзичливий до людей, співчуває їм і завжди готовий прийти на допомогу. Установка тільки на добрий початок в людині заважає Максиму відрізнити хороших людей від поганих, і він нерідко страждає від цього. Чи не кар'єрист, але якщо чогось захопиться, досягає великих висот. Обов'язкові. З Максимов виходять хороші фотохудожники, журналісти, політики.

Максим дуже рано починає захоплюватися дівчатками. До вступу в шлюб пізнає всі принади інтимного життя з жінкою. Підкорює їх своїм терпінням: він буде незворушно чекати, поки дружина відірветься від дзеркала, хоча до концерту залишаються лічені хвилини, збереже спокій і тоді, коли вона, розсерджена неприємностями на роботі, зірветься на чоловікові. Терпіння Максима воістину безмежно, але це не означає, що можна нехтувати його думкою. Приступаючи до якоїсь справи, приймаючи рішення, краще дізнатися, що думає з цього приводу Максим - йому це вкрай важливо для самоствердження. Любить дітей, охоче водить їх в дитячий сад і читає казки. З батьками дружини у Максима зазвичай проблем не буває. Влюбливий, проте до зради справа доходить рідко. Це частково пояснюється тим, що Максими вибирають в дружини жінок владних і трохи побоюються їх.

Максима потрібно уберігати від алкоголю і наркотиків.

Сексуальність імені Максим Хоча Максим раніше багатьох своїх друзів встигає скуштувати заборонений плід і долучитися до інтимної сторони життя, розбещеність чужа йому. Сексуальна потреба Максима значною мірою визначається ставленням його до партнерки. Для нього дуже важливі також і її відповідь довіру, емоційна прив'язаність.

Максим цінує красу своєї подруги, в момент близькості говорить їй про це, огортаючи інтимні стосунки флером романтики.

У річного Максима любов жінки викликає природне відповідь почуття, але в момент близькості він часто розчаровує свою партнерку, адже він любить не так її, скільки себе в цій любові, а сексуальний талант йому не завжди вдається реалізувати. Для нього ця проблема не є непереборною.

Максиму властива деяка простота почуттів, він здатний тверезо дивитися на речі і не панікувати. Він в змозі впоратися з будь-яким психологічним перешкодою.

Максим прагне до обопільного оргазму, для нього це спосіб утвердити себе в сексі і добитися розслаблення. Він хоче, щоб партнерка його любила, говорила ласкаві слова, захоплювалася - від її слів він приходить в особливе збудження. У всіх проявах близькості Максим намагається бути відкритим, припускаючи таку ж відкритість своєї подруги. Він не намагається часто міняти партнерок, а одружившись, рідко зраджує дружині.

Максиму вдається поміркувати, перш ніж діяти, обережність і інтуїція допомагають йому подолати труднощі спілкування з новою партнеркою.

Секс для Максима річ цілком серйозна, щоб діяти спонтанно, чи не обдумавши все грунтовно.