Значення імені «Марк»

Відбувається від грецького імені Мазке, яке, в свою чергу, відбулося приблизно від латинського слова маркус - молоток. Інша версія полягає в тому, що воно бере початок від Марса (бога-покровителя людей та стад, згодом - бога війни). Марк егоцентричний, і цю межу, яка потім, у дорослому житті, буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви, можна легко розрізнити в ранньому дитинстві.

Маркуша робить все для того, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки їм. У школі він ревниво ставиться до успіхів однолітків, не виносить їхньої переваги, однак намагається приховати почуття заздрості.

Так само веде він себе й ставши дорослим: досить терпимо до тих, хто перечить йому і не рахується з його інтересами. Тут, мабуть, позначаються кар'єрні міркування. У Марка майже завжди можна виявити будинку гарну бібліотеку, в якій переважають іноземні автори, він виписує багато газет. Любить грати в карти, злиться, коли програє, може поводитися при цьому безцеремонно. Одружується дуже обережно. Шукає жінку, яка могла б стати йому бездоганною подругою, беззаперечною помічницею, людиною, здатною жертвувати своїми інтересами в ім'я честолюбних планів чоловіка. До того ж вона повинна визнавати безсумнівну інтелектуальну перевагу Марка, якщо навіть його й немає. Жінка з вираженою індивідуальністю, творчо обдарована, буде скоріше дратувати й гнітити Марка. Він прагматичний і потайливий. Навіть для найближчих він ніколи не буває відкритий повністю. У побуті невибагливий. У будинку - хазяїн, всьому голова. Дітей виховує в строгості й слухняності, іноді проявляє до них зайву жорстокість. Любить доводити своє, сперечається. Обожнює розмови з дружиною і тещею про свої хвороби. Марк - ім'я латинського походження. Означає приналежність до стародавнього римського роду Марков.

Марк перекладається як сухий, в'янучий. Володіє сильним, вольовим характером і в той же час по-дитячому безтурботний і метушливий. Дуже любить подорожувати. Обожнює прогулянки на природі і відпочинок поблизу водойм. Захоплюється автомобілями, дуже любить швидку їзду. У любові не знає сталості, але тільки до тих пір, поки в його житті не з'явиться справжня любов. Але, на жаль, на її пошуки часто може піти більша частина життя. Святий покровитель цього імені - преподобний Марк Гробокопатель в Ближніх печерах. Був вірним служителем Бога і церкви. Був терплячий і добрий з усіма, мав славу заступником всіх слабких і принижених. Маркуша буде робити все, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки їм. Правда, в дорослому житті це прагнення Марка привернути до себе увагу буде успішно замасковано під чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви. Хочеться привітати Марка з днем ​​його іменин. Бажаємо йому запастися терпінням і навчитися сталості. Нехай сама мати-природа допоможе йому бути завжди здоровим і сильним. Нехай безтурботність і життєрадісність не покидають його і далі, не заважаючи йому при цьому здраво дивитися на світ. Бажаємо йому, щоб святий покровитель завжди оберігав його від усіх бід і напастей. Хочемо, щоб справжня любов зустрілася йому тоді, коли він буде готовий до зустрічі з нею, і стала його вірним супутником у житті. Нехай мінливість і імпульсивність не стануть причинами втрат і смутку. Дай Бог йому великого людського щастя. Бажаємо йому, щоб навколо були тільки радісні і щасливі обличчя.