Значення імені «Матвій»

Значення, походження: Матвій (стар.

Матфей, ​​Матфій) походить від давньоєврейського слова, що означає: дар Яхве (Бога), Божий чоловік, Божий дар, дарований від Господа, дарований Господом, дар Божий. За значенням збігається з іменами Богдан Іван Федір. У церковній традиції - Матфей.

Іменини: 1 червня, 13 липня, 25 серпня, 27 серпня, 11 жовтня, 18 жовтня, 12 листопада, 29 листопада, 15 грудня

Зодіак імені: Скорпіон.

Планета: Плутон.

Колір імені: Світло-коричневий.

Камінь-талісман: Хиастолит.

Рослина: Горіх, фрезія.

Тварина: Скорпіон.

Основні риси: Надзвичайна скромність.

Тип: Всемогутній і всюдисущий.

Ім'я та характер: Матвейка зазвичай в сім'ї довгоочікуваний 9 дитина. Батьки покладають на нього великі надії. Він росте міцним, здоровим, нікому не докучає своїми примхами. Він не б'ється з хлопцями у дворі і не бігає по калюжах. Дуже чесний: якщо його послали в магазин, то здачу можна не перераховувати. У школі навчається без захоплення, але з старанністю. А почавши працювати, трудиться швидше з почуття обов'язку, ніж рухомий ентузіазмом. У дорослої Матвія далеко не все так гладко в житті, як у маленького Матюші. Він чесний, позбавлений честолюбних планів.

Психіка: Буває, у Матвія раптово прокидається бойовий дух - і тоді, здається, він готовий все змести зі свого шляху! Однак не встигне замовкнути останній звук бойової труби, як Матвій миттєво заспокоюється, забуває про своє пориві і повертається до колишньої спокійного життя. Матвій не терпить конфліктних ситуацій. Він відчуває себе просто хворим, коли виявляється їх свідком або учасником. Миротворчість - в крові у Матвія.

Інтуїція: Добре розвинена, і Матвій часто покладається на неї.

Інтелект: Всілякими ідеями і неприборканої фантазією завдає чимало клопоту, зате цим і цікавий.

Моральність: Матвій має тверді моральні принципи і живе у злагоді з ними.

Здоров'я: На здоров'я не скаржиться.

Сексуальність: Дуже влюбчів.

Шлюб: Дружині не змінює. Шлюб Матвія рідко буває щасливим. Але, запозичень дітей, він терпляче несе свій хрест. Він люблячий син. Живе, як правило, разом з батьками. Однак його дружина погано ладить із свекрухою, що дуже турбує Матвія.

Сприятливі союзи: Ірина Олена Марія, Ніна Надія

Несприятливі союзи: Любов Віра Ганна, Емма

Захоплення: Любить всіх мирити. Не заспокоїться, поки хоч ненадовго не примириться конфліктуючих.

Поле діяльності: Йому чужий кар'єризм. Не любить виділятися з натовпу. Може бути архітектором, скульптором, письменником, воєначальником, журналістом.

Бізнес: Якщо Матвій трудиться, то досягає найвищих вершин. Не зазнається, уникає марнославства, хоча і вкрай самовпевнений. Зазвичай тихо і терпляче робить свою справу. Однак високого становища в житті не досягає.

Знаменитості: Анічкін, Блантер, Ганопольский, Дмитрієв-Мамонов, Казаков, Манізер, Платов, Шишков.

Дивіться також значення батькові: Матвіївна і Матвійович.