Значення імені «Мирон»

Походження: Мирон з грецької - «запашний».

Іменини: 23, 30 серпня.

Похідні: Міронка, Мірохост, Міроша, Моша, Моня, Роня.

Знак Зодіаку: Діва.

Планета: Прозерпіна.

Колір: сірий.

Сприятливе дерево: мирт.

Завітне рослина: Квіти мирта.

Заступник імені: миша.

Камінь-талісман: сірий мармур.

Характеристика: У дитинстві сором'язливий, несміливий хлопчик. Добрий, спокійний, але дуже наполегливий. Виконавчий і обов'язковий дитина, переживає, якщо щось не вдається зробити вчасно.

Схожий на матір, близький до неї за духом більш, ніж до батька. Добре вчиться, без особливих зусиль здобуває вищу освіту. Виявляє інтерес до медицини, біології, хімії. Дуже привабливий, завжди в центрі уваги.

«Зимовий»: Мирон володіє сильною волею, твердим характером, цілеспрямований і напористий. Його приваблює спортивна боротьба за першість, дає йому додатковий стимул. Займається силовими видами спорту. Навчається Мирон непогано, але йому не вистачає посидючості. Батькам доводиться проявляти велике терпіння і винахідливість, щоб привчити хлопчика до порядку й акуратності в приготуванні уроків. Він все робить на ходу, занадто рухливий і енергійний.

Із задоволенням відвідує технічні гуртки, захоплюється авіамоделюванням. Легко вбирає в себе будь-яку додаткову інформацію, його знання декількох предметів - математики, фізики, хімії - набагато перевищують рамки шкільної програми. Часто бере участь у математичних олімпіадах, займає призові місця. Любить розгадувати кросворди, шаради. Добре грає в шахи. Але при всьому цьому дуже скромний, ніколи не підкреслює свою перевагу над однолітками. Небагатослівний, більше слухає інших, ніж говорить сам.

«Осінній»: лідер серед однолітків. Обов'язковий, пунктуальний. Не любить давати необдуманих обіцянок. Натура духовна, ліричного складу. Будь-яка справа, за яку береться, доводить до кінця, мало кому передоручає свої обов'язки. У школі проблем немає, єдине зауваження від вчителів - неакуратно веде зошити і щоденник. Дружить з усіма однокласниками, завжди готовий допомогти кожному. Самостійний і незалежний. Користується авторитетом у товаришів і повагою вчителів. Завжди зібраний, на будь-яке питання має відповідь. Застати зненацька його неможливо. Віддає перевагу точним наукам, захоплюється історичною літературою, має велику бібліотеку.

Мирон реаліст - поки сам не перевірить, не вірить нікому. Нерідко він єдина дитина в сім'ї, вся увага батьків зосереджена на ньому, але не слід його занадто опікати.

«Літній»: врівноважений, спокійний і поступливий дитина. Іноді дратує своєю надмірною повільністю, проте дивлячись на результат його роботи, можна позаздрити його скрупульозності. Дуже акуратний, коли займається виробами з дерева, виконує авіамоделі, малює небудь. Але от уроки виконує не так акуратно, вони його займають набагато менше.

Мирон любить вірші, сам пише. Музикальний, має почуття ритму. Гнучкий розум дозволяє йому бути прекрасним дипломатом. Неконфліктний, уникає усіляких сварок і непотрібних суперечок. Завжди має свою думку, але не вважає за потрібне доводити правоту, впевнений в собі, цілеспрямований.

«Весняний»: дуже обдарована людина. Найкращим чином розкриває свій талант в галузі мистецтва. Прекрасно розбирається в живописі, музиці. Захоплюється історією, кінематографією, режисурою. Володіє поетичним даром. Натура духовна, може присвятити себябогослуженію, Ерудований, інтелігентний. Володіє хорошими манерами, отримує прекрасну освіту. Натура лірична, філософська.

«Зимового» і «осінньому» Мирону підходять по батькові: Семенович, Сергійович, Макарович, Єгорович, Савелійович.

«Літньому» і «весняному» Мирону: Олегович, Вітольдович, Едуардович, Ернестович, Матвійович, Максимович, Маркович.

Дивіться також значення батькові: Миронівна і Миронович.