Значення імені «Натан»

Походження: Натан з давньоєврейської - «бог дав».

Походження Спокійний, слухняна дитина. Не доставляє складнощів батькам. Мирно грає з іншими дітьми, не нав'язує їм своїх ідей. У школі вчиться добре, неконфліктний, уважний на уроках, займається музикою, любить малювати.

Завжди спочатку думає, а потім робить. Зовні і внутрішньо схожий на матір. Багато читає класиків, добре грає в шахи, шашки.

Натан живе своїм внутрішнім життям, але не віддаляється від дійсності. Навпаки, оцінює її тверезо і краще за всіх своїх знайомих і близьких.

Вибір професії для нього: не представляє складності - у нього золоті руки і світла голова. Може стати інженером, архітектором, керівником великого підприємства, програмістом, електриком, механіком холодильних установок, експедитором, актором. Він хороший сім'янин, але довго не одружується через нерішучість. Лідер в його будинку - дружина, він ніколи у неї не питає, куди витрачає гроші. Невередливий в їжі, їсть все, що подадуть.

У шлюбі: неконфліктний, допомагає по господарству, любить дітей. Але іноді здатний на тривалий опір, відстоюючи своє рішення сімейних проблем. Дуже емоційний, але оскільки урівноважений і терплячий, сім'я зберігається. У Натана народжуються хлопчики, дівчатка рідко - в основному у «грудневих». Він гостинний, в дружбі не вибирає - дружить з усіма. Але брезглів, в гості ходить в основному до батьків. У компанії не хвалиться і не шанує тих, хто цим займається. Погано просувається по службі через свою скромність, хоча виконавець і доручену справу нікому не передає, завжди все сам доводить до кінця. У вільний час захоплюється записами популярної музики. Ніколи не спізнюється на роботу, а також на побачення. Приходить на допомогу, не вимагаючи нічого натомість.

«Літній»: натура захоплена. Він добрий, ласкавий, нерішучий, частіше бесхарактерен. Навіть одружившись, живе з батьками.

«Зимовий»: упертий, наполегливий, матеріаліст. Але це допомагає йому боротися за справедливість, справа всього його життя.

До імені Натан підходять по батькові: Михайлович, Сергійович, Володимирович, Олексійович, Леонідович, Наумович, Євгенович, Давидович, Едуардович.

Дивіться також значення батькові: Натанович і Натановна.