Значення імені «Назар»

Давньоєврейське - присвятив себе богу. У дитинстві - живий, рухливий, говіркий, товариський. Багато читає, особливо пригодницьку літературу, у нього розвинена фантазія.

Займається спортом: футболом, акробатикою, їздить на велосипеді; зимові Назарія досягають у спорті успіху. По телебаченню особливо любить дивитися гостросюжетні фільми про війну. Любить послухати магнітофон, має відмінну фонотеку. Виконувач, завжди допомагає батькам, у нього багато друзів. Колекціонує монети. Більше любить проводити час з єдиним справжнім другом. Не бере участі в багатолюдних іграх, танцях. Ввічливий з людьми похилого віку, охоче відповідає на питання. Якщо Назару подобається жінка, то він обережно намагається розташувати її до себе, не вдаючись до грубого натиску. У шлюбний союз він може вступити тільки з тією жінкою, яка підходить йому в сексуальному плані: дуже лагідною, ніжною, терпимою, тобто відповідної його ідеалу. Подружжя для Назара означає злиття двох доль, яке має грунтуватися на глибокій любові. Вона повинна бути сильною і послідовною, щоб допомогти йому знайти упевненість в собі і змусити повірити у власну цінність. Ніщо він не цінує так високо, як підтримку улюбленої жінки. Вона повинна стати для нього захистом і опорою, постійно думати про зміцнення союзу. Кожен раз, коли Назару важко, вона повинна прийняти життєво важливе рішення, зробити все від неї залежне, щоб розвіяти його сумніви і затвердити в свідомості правоти. У сексуальному відношенні дружина повинна бути дуже чуйною і терпимою. Їй не слід встановлювати над ним своє панування, це принизить його чоловічу гідність.

Назару не можна відмовляти в інтимній близькості, це його дуже ранить. Він не може, як інший чоловік, шукати задоволення на стороні і замикається в собі, втрачає гостроту почуттів до дружини. Липневі Назарія дуже схожі на матерів; вони замкнуті, довго обмірковують свої дії і рішення, серйозні, мало проявляють себе в житті.

Професії: інженер, конструктор, слідчий, директор, підприємець, прокурор, співак, музикант, артист кіно, водій, історик, оператор, художник. Інтелект дозволяє їм скласти думку про людей, з якими вони спілкуються. Вони не люблять переходити на іншу роботу без причини. На них відносно мало впливають зовнішні події, набагато важливіше власний погляд на речі.

У шлюбі поступливі, народжуються одностатеві діти. Приділяють їм багато уваги. Перш ніж приступити до справи довго розмірковують, готують грунт. Люблять у вільний час взимку їздити на лижах, влітку - ловити рибу. Акуратні й дітей привчають до акуратності.