Значення імені «Никодим»

Ім'я запозичене з Біблії, давньогрецького походження, означає - переможець народів (від Nikodemos: nike - перемога і demos - народ). За своїм значенням схоже на ім'я Микола але ніколи не було так поширене. Відомо лише в слов'янських країнах і в даний час відноситься до застарілих. У Никодима немає прямолінійності Миколи. Він делікатний і тактовний у спілкуванні. Перш, ніж почати будь-яку справу, довго розмірковує, зважує, приділяє увагу дрібницям. Роботу виконує сумлінно. Витонченість і чутливість Никодима можуть створити враження у оточуючих про його м'якотілості. Однак, при всій делікатності манер, чоловік з цим ім'ям має гострий критичний розум і внутрішню силу, що дозволяє йому жити в ладу з совістю. Никодим вміє поводитися з грошима, тому не відчуває зазвичай потреби. У нього люблять брати в борг, так як відмовляє він рідко. Никодим - інтроверт, він прагне розташовувати собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Має смак до гри і ризику. В принципі, Никодим - везуча людина, практично завжди залишається при своїх. Здоров'я у Никодима відмінне, рідко виникають проблеми з серцем. Професію найчастіше вибирає творчу, де можна уникнути рутини і монотонності. Може стати рятувальником, зоологом, ветеринаром. Енергетика, карма імені Дзвінка перша половина імені врівноважується спокійній другою частиною.

Такий і характер Никодимов: неприйняття всього підряд без розбору, аналітичний розум, твердість, практичність доповнюються добротою, гармонією з навколишнім світом, м'якістю і чуйністю. На відміну від Миколи, Никодим не буде сперечатися з азартом. Він вислухає співрозмовника уважно, підтримає, але думки своєї не змінить. Никодиму багато довіряють свої таємниці безбоязно - він не продасть. Йому властива проникливість, він легко вгадує натяки і недомовленості.

Никодим вміє створити навколо себе атмосферу доброзичливості і спокою, до нього багато тягнуться. Секрети спілкування Доброта, сердечність і щирість - ті якості, які привернуть до вас Никодима. Остарегайтесь фальшивити і перегравати - Никодима це відчують і зрозуміють.